JL jaunieši aicina jauno paaudzi iesaistīties politiskajos procesos

Apollo
0 komentāru

Partijas «Jaunais laiks» Jaunatnes nodaļa (JLJN) aicina visas jaunatnes organizācijas kopīgai un vienotai rīcībai, demonstrējot spēju sadarboties valsts interešu labā, lai saliedētu Latvijas jauniešus un veicinātu to iesaistīšanos sabiedriskajos procesos, kā arī radītu vīziju par valsts attīstību, portālu «Apollo» informēja JLJN pārstāve Kristīna Pincere.

Sabiedrībā ir vērojama uzticības krīze valsts varai un politiskajām organizācijām kopumā, norāda JLJN. Līdzīga situācija esot vērojama arī attiecībā pret jauniešu aktivitāti nevalstiskajās organizācijās.

«Mūsu mērķis ir veicināt atbildīgas un patriotiskas valsts jaunatnes veidošanos, kas aktīvi piedalās sabiedriskajos procesos un aizstāv savas tiesības ar argumentiem un līdzdalību lēmumu pieņemšanā, nevis ar ķieģeļiem apmētā kultūras pieminekļus vai necienīgi izturas pret valsts simboliem,» uzsver JLJN vadītājs Uģis Resnis.

Lai pārvarētu sabiedrības uzticības krīzi valsts varai, visām sabiedrības grupām jāiesaistās politiskajā procesā, līdzdarbojoties politiskajos notikumos, uzsver JL jaunieši. JLJN uzskata, ka visām jaunatnes organizācijām jāveic kopīga kampaņa, lai iesaistītu politiskajos procesos arvien vairāk jauniešus.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

17.10.2017
Ienākt apollo.lv