JL joprojām prasa koalīcijas partneriem vairākus amatus

Apollo
0 komentāru

Arī pēc pašvaldību vēlēšanām partija «Jaunais laiks» (JL) no koalīcijas partneriem nav saņēmusi atbalstu aicinājumam nodrošināt partijas vietu skaitam Saeimā atbilstošu pārstāvniecību Saeimas komisiju vadībā, valsts uzņēmumu padomēs un citos politiskos amatos, aģentūrai LETA atzina JL Saeimas frakcijas vadītājs Kārlis Šadurskis (JL).

«Mēs vēlamies elementāru taisnību,» izteicās politiķs, uzsverot, ka JL «nevar būt apmierināta» ar pašreizējo situāciju, kādā atrodas partija ar lielāko pārstāvniecību Saeimā. «Tomēr kašķi JL netaisīs,» solīja partijas pārstāvis.

Jautājums par amatiem pārrunāts šonedēļ koalīcijas padomes sēdē, informēja Šadurskis. Satiksmes ministrs Ainārs Šlesers (LPP) partijai esot skaidri pateicis, ka SM pārraudzībā esošo valsts uzņēmumu padomēs JL pārstāvji netiks iecelti.

Diskusija notiek par amatiem parlamenta komisiju vadībā, kur šobrīd darbojas kreisās un labējās opozīcijas pārstāvji. Tie galvenokārt ir komisiju priekšsēdētāju vietnieku, sekretāru un apakškomisiju vadītāju amati, atklāja Tautas partijas (TP) Saeimas frakcijas vadītājs Jānis Lagzdiņš. Viņš kā ļoti apšaubāmu nosauca iespēju, ka amatu rotācija varētu notikt starp koalīcijas partneriem.

Notiekot diskusija arī par Nacionālās radio un televīzijas padomes vadītāja amatu. «Ir normāli, ka partijas vēlas palielināt savu pārstāvju skaitu atbildīgos amatos. To vēlas, ne tikai JL,» sacīja Lagzdiņš.

Jau ziņots, ka pirms pašvaldību vēlēšanām koalīcija vienojās JL ierosināto jautājumu par amatu sadali atlikt uz pēcvēlēšanu laiku.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

18.10.2017
Ienākt apollo.lv