JL kandidāts premjera amatam ir Dombrovskis

Apollo
0 komentāru

Pirms tikšanās ar Valsts prezidentu Valdi Zatleru partijas «Jaunais laiks» (JL) priekšsēdētāja Solvita Āboltiņa atzina, ka JL kandidāts premjera amatam ir eiroparlamentārietis Valdis Dombrovskis.

JL kandidāts premjera amatam ir Dombrovskis

Foto: AFI

Pašlaik ir paredzēta JL tikšanās ar Zatleru, lai pārrunātu aktuālos jautājumus par jaunas valdības veidošanu.

Iepriekš labējā opozīcija, kurā ietilpst partija JL, «Pilsoniskā savienība» (PS) un «Sabiedrība citai politikai» (SCP), vienojušās izvirzīt vienu kandidātu Ministru prezidenta amatam, taču uz pārrunām ar prezidentu JL nolēmis izvirzīt arī savu kandidātu premjera amatam.

Pastāv iespēja, ka visas trīs partijas varētu iesaistīties valdībā kā vienots bloks, lai gan partijām pagaidām nav izdevies vienoties par šādu nostāju.

Arī apvienības «Saskaņas centrs» (SC) pārstāvji šodien, tiekoties ar Zatleru, kā savu premjerministra amata kandidātu piedāvāja partijas Saeimas frakcijas vadītāju Jānis Urbanoviču.

Partijas līderis Nils Ušakovs pēc tikšanās žurnālistiem pauda pārliecību, ka viņu piedāvātais kandidāts Ministru prezidenta amatam esot vislabākais, jo viņam ir pieredze, kā arī viņš esot «godīgs cilvēks».

Kā ziņots, šodien Zatlers sācis sarunas ar politiskajām partijām par jaunas valdības veidošanu, arī parlamentā notiek vairāku partiju konsultācijas par nākamo valdību.

Otrdien Zatlers plānojis runāt ar pārējiem parlamentā pārstāvētajiem politiskajiem spēkiem un deputātiem, kuri ir pie Saeimas frakcijām nepiederoši.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

21.10.2017
Ienākt apollo.lv