JL lūdz Kalvīti izvērtēt Jēkabsona atbilstību ieņemamajam amatam

Apollo
0 komentāru

Šodien partijas «Jaunais laiks» (JL) frakcija ir nosūtījusi aicinājumu Ministru prezidentam Aigaram Kalvītim (TP) izvērtēt iekšlietu ministra Ērika Jēkabsona (LPP) atbilstību ieņemamajam amatam saistībā ar viņa publiski paustajiem meliem.

Kā aģentūru LETA informēja JL frakcijas deputāts Edgars Jaunups, partija aicina premjeru iepazīties ar informāciju, kas ir Jēkabsona rīcībā saistībā ar viņa izteikumiem par spiedienu no Krievijai lojāliem cilvēkiem, ko viņš esot saņēmis pirms tikšanās oligarhu Borisu Berezovski.

Jaunups pauda neapmierinātību, ka Jēkabsons nav atsaucies Saeimas Nacionālās drošības komisijas aicinājumam un šodien neieradās uz komisijas sēdi, lai informētu deputātus par viņam izteiktajiem draudiem.

Ja Kalvītis nesekos JL aicinājumam, premjeram ir jāuzņemas visa atbildība par Jēkabsona darbību valdībā, sacīja JL pārstāvis. «JL norobežojas no Jēkabsona darbiem nākotnē un par iekšlietu jautājumiem runās ar Kalvīša starpniecību,» teica Jaunups.

Pēc Jaunupa teiktā, Jēkabsons ir melojis divreiz — vispirms, ka nav ticies ar Berezovski, bet vēlāk — par saņemto spiedienu. Viņš līdz šim nav paskaidrojis, kas bija ir šī spiediena izdarītāji.

JL lūdz Kalvīti izvērtēt Jēkabsona atbilstību ieņemamajam amatam

Foto: LETA

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

18.10.2017
Ienākt apollo.lv