JL: nekavējoties jāatbalsta lauksaimnieki

Apollo
0 komentāru

Partijas «Jaunais laiks» (JL) Saeimas frakcijas deputāti uzskata, ka valdībai nekavējoties jāsniedz atbalsts Latvijas lauksaimniekiem, portālam «Apollo» pavēstīja Laila Timrota. 

«Zemnieku izvirzītās prasības daļu valsts starptautiskā aizdevuma novirzīt lauksaimniecības nozares stabilizēšanai un nodrošināt finansiālu atbalstu lauksaimniekiem ir absolūti pamatotas. Ja jau valdība spēja atrast vairāk nekā 600 miljonus latu vienas bankas glābšanai, naudai jāatrodas arī Latvijas zemnieku glābšanai,» uzskata JL Saeimas frakcijas vadītājs Dzintars Zaķis.

Ilgā vilcināšanās veikt izšķirošus soļus liecina par zemkopības ministra Mārtiņa Rozes nekompetenci un bezatbildību pret Latvijas tautu. Valdībai jānodrošina konkurētspējīga kredītresursu pieejamība lauksaimniekiem, izmantojot Latvijas valsts īpašumā esošās bankas, jāievieš atbalsta mehānisms lauksaimnieku kooperatīviem piena pārstrādes uzņēmumu iegādei, kā arī Eiropas Savienības atbalsta maksājumi. Šis ir uzdevumu minimums, kas valstij jāveic nekavējoties, lai glābtu no iznīcības Latvijas zemniekus, norāda JL.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

17.10.2017
Ienākt apollo.lv