JL pieņem rezolūciju par «Vienotības» mērķiem un uzdevumiem

Apollo
0 komentāru

Sestdien atklātajā domes sēdē Cēsīs partija Jaunais laiks (JL) pieņēmusi rezolūciju par apvienības «Vienotība» mērķiem un uzdevumiem, portālu «Apollo» informēja JL preses pārstāve Laila Timrota.

JL pieņem rezolūciju par «Vienotības» mērķiem un uzdevumiem

Foto: Evija Trifanova/LETA

«Pagājušā gada martā premjers Valdis Dombrovskis uzņēmās paveikt to, kas tobrīd daudziem šķita neiespējams. Ministru prezidents ir izvedis mūsu valsti no bankrota uz pagaidām vēl šaura un grūta, tomēr droša un stabila ceļa, norādīts rezolūcijā. Tādēļ, lai nodrošinātu arī turpmāku valsts attīstību, ievērojot valsts un sabiedrības intereses, jāturpina iesāktais darbs valsts ekonomiskās izaugsmes un finansiālās stabilitātes nodrošināšanai arī pēc 10.Saeimas vēlēšanām. Valsts, kas sāk atgūties no «trekno gadu» bezatbildības un visatļautības, nedrīkst atkal nonākt to pašu politiķu varas un naudas kāres gūstā, uzsvērts rezolūcijā.

«Dombrovskim jāturpina vadīt valdību arī pēc vēlēšanām. Tas ir vienīgais ceļš, kā Latvija var kļūt par modernu, uz rietumiem orientētu demokrātiju, kuras vērtības ir tiesiska valsts un atbildība kopā ar parlamenta kompetenci un profesionalitāti,» teikts JL atklātās domes sēdes rezolūcijā.

Mērķu īstenošanā «Vienotība» plāno iesaistīt sabiedrību. TB/LNNK vajadzētu kļūt par mūsu sabiedrotajiem, rezolūcijā norāda JL.

Kā iepriekš ziņots, sestdien Cēsīs notiek kārtējā JL atklātā domes sēde, kurā JL līderi un partijas biedri pārrunā Latvijas ekonomiskās situācijas aktualitātes un prognozes.  

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

17.11.2017
Ienākt apollo.lv