JL vaino LPP vēlmē gāzt Kalvīša valdību

Apollo
0 komentāru

Latvijas Pirmā partija (LPP) dara visu iespējamo, lai savtīgu mērķu vārdā gāztu Aigara Kalvīša (TP) vadīto valdību, komentējot LPP frakcijas vadītāja Jāņa Šmita paziņojumu par vēlmi izvērtēt tieslietu ministres Solvitas Āboltiņas (JL) atbilstību ieņemamajam amatam, aģentūrai LETA sacīja JL deputāts Edgars Jaunups.

«Tā ir kārtējā šīs partijas provokācija pret valdošo koalīciju,» uzskata politiķis. JL sagaida, ka Zaļo un zemnieku savienība (ZZS) un Tautas partija izvērtēs savu kolēģu rīcību, savukārt premjeram jāprasa no LPP paskaidrojumi, jo tieši viņš ir atbildīgs par koalīcijas stabilitāti, norādīja politiķis.

Pēc Jaunupa domām, LPP tikai piemeklē ieganstus, lai destabilizētu situāciju valdībā un Rīgas domes koalīcijā. Tā viņš skaidro arī partijas Saeimas frakcijas vadītāja paziņojumu.

JL pārstāvis neizslēdz, ka Šmits ir vēlējies izprovocēt tieslietu ministri, lai tā savukārt ietekmētu tiesas lēmumu Leonīda Postuhova lietā. «Tādējādi viņš cenšas izpatikt reliģiskam organizācijām,» domā Jaunups, kurš gan atzina, ka nav lasījis LPP frakcijas vadītāja parakstīto iesniegumu.

Jau ziņots, ka pēdējā laikā starp abām valdību veidojošajām koalīcijas partijām izcēlušies vairāki strīdi. LPP valde rīt izskatīs jautājumu par Rīgas pilsētas izpilddirektora Ērika Škapara (JL) atsaukšanu no ieņemamā amata.

Šodien Šmits informēja, ka LPP Saeimas frakcija izvērtēs JL atbilstību ieņemamajam amatam saistībā ar viņas «kārtējiem meliem», kas vērsti pret LPP politiķiem. Šmits JL pārstāvei pārmet «atklātu un apzinātu melošanu» par to, ka LPP frakcijas vadītājs, pēc viņas teiktā, ir vēlējies ietekmēt tiesu varu.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

25.09.2017
Ienākt apollo.lv