Joprojām nav iesniegts Okupācijas muzeja būvprojekts

Apollo
24 komentāri

Valsts nekustamie īpašumi (VNĪ) līdz noteiktajam termiņam - 25.oktobrim - nav atbildīgajām institūcijām iesnieguši Latvijas Okupācijas muzeja būvprojektu, aģentūru LETA informēja Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) Sabiedrisko attiecību nodaļa.

Latvijas Okupācijas muzejs

Latvijas Okupācijas muzejs

Edijs Pālens / LETA

«Tā kā VNĪ kā pasūtītājs ir tieši atbildīgs par sagatavotās būvniecības dokumentācijas kvalitāti un atbilstību būvniecību reglamentējošo normatīvo aktu prasībām, VARAM aicina Finanšu ministriju noteikt precīzu termiņu, kad muzeja pārbūvei jeb Nākotnes namam ir jābūt gatavam, kā arī VNĪ padomi uzraudzīt valdes darbu šī termiņa īstenošanai,» norāda ministrijas pārstāvji.

VARAM VNĪ ir prasījusi likumā noteiktos saskaņojumus, kā arī norādījusi, ka iesniegtajiem dokumentiem ir beidzies izpildes termiņš.

Pirms vairāk nekā gada, VARAM pārņēma šī projekta uzraugošās institūcijas pienākumus un aicināja visus tajā iesaistītos operatīvi un ar lielu atbildību sākt projekta īstenošanu. Šis memoriāls ir nacionālo interešu objekts un vienlaikus ir gan muzejs, gan arī represēto piemiņas vieta.

VARAM saskaņā ar Latvijas Okupācijas muzeja likumu kopš 2016.gada 4.oktobra pilda būvvaldes funkcijas, ievērojot normatīvo aktu prasības, un neīsteno Padomju okupācijas upuru piemiņas memoriāla kompleksa būvniecības projektu, jo joprojām nav saņēmuši derīgus būvniecības dokumentus.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Zvaigznes sola

Vairāk

KAS GAIDĀMS ŠOMĒNES?

Horoskopi

Vairāk

Valūtu kursi

21.11.2017
Ienākt apollo.lv