Jūnijā notiks neatkarīgais festivāls «Sarkasms Open-Air 2009»

Apollo
0 komentāru

19. un 20. jūnijā Limbažu rajona Katvaru pagasta «Grantiņos» gaidāms mūzikas un mākslas brīvdabas festivāls «Sarkasms Open-Air 2009», kas norisināsies jau otro gadu un uzskatāms par vienu no pirmajiem brīvdabas pasākumiem Latvijā vasaras sezonā.

Jūnijā notiks neatkarīgais festivāls «Sarkasms Open-Air 2009»

Foto: Arnis Kalniņš

Pagājušā gada jūnijā bez jebkādas plašas reklāmas masu saziņas līdzekļos un sponsoru finansiāla atbalsta festivāls pulcēja 300–400 cilvēku auditoriju, kas, ņemot vērā tā brīža situāciju, ir salīdzinoši labs rādītājs.

Šogad, atsaucoties uz izskanējušām apmeklētāju un dalības grupu pozitīvajām atsauksmēm pēc iepriekšējā pasākuma, festivāla organizācijas komanda iecerējusi piedāvāt apmeklētājiem krietni plašāku kultūras programmu, iekļaujot tajā divas dzīvās mūzikas skatuves, elektroniskās mūzikas (dubstep) telti, ambient  — kino telti, kā arī atsevišķu telti, kurā norisināsies improvizācijas teātra priekšnesumi, akustiskie sniegumi un dzejas lasījumi; kā arī gaidāmas citas aktivitātes.

Pretstatā 2008. gadam gan plašajā dzīvās mūzikas, gan elektronikas izpildītāju sastāvā gaidāmi ne tikai pašmāju viesmākslinieki, bet arī viesi no Igaunijas un Lietuvas, kuru vārdi tiks izziņoti laika gaitā.

Sadarbībā ar Baltijas jauno mūziķu skolu līdzās festivāla galvenajai skatuvei paredzama ne mazākas nozīmes skatuve, uz kuras uzstāties tiks dota iespēja grupām, kas tiks atlasītas konkursa kārtībā no iesūtītajiem dalības pieteikumiem, balstoties uz mūzikas oriģinalitāti un saturu.

Aicinājums pašmāju grupām un izpildītājiem, kuriem ir vēlme piedalīties un iespējas gadījumā atrādīt sevi gana plašai auditorijai uz BJMS skatuves, līdz 1. aprīlim (ieskaitot) nosūtīt pieteikumu uz e-pasta adresi sarkasms_openair@inbox.lv, kurā norādīta saite uz grupas ierakstiem, kā arī neliels ieskats biogrāfijā.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

24.11.2017
Ienākt apollo.lv