Juniores EČ sāk ar zaudējumu itālietēm

Eiropas U-18 čempionāta pirmajā mačā Latvijas jaunās basketbolistes šovakar Popradā (Slovākija) ar 53:65 zaudēja Itālijas vienaudzēm.

Aigars Nerips

Latvijas U-18 basketbola izlases galvenais treneris Aigars Nerips.

Latvijas U-18 izlases labā Linda Pagrode guva 16 punktus un izcīnīja desmit atlēkušās bumbas, bet Gunas Lagzdiņas rēķinā 11 punkti un septiņas bumbas zem groziem.

Mača sākums Latvijas basketbolistēm izvērtās neveiksmīgs - Itālijas izlase ātri ieguva dažu punktu pārsvaru, ko palielināja līdz desmit punktiem pēc pirmās ceturtdaļas. Otrajā ceturtdaļā izdevās atspēlēt tikai vienu punktu. Trešajā un ceturtajā ceturtdaļā ritēja līdzvērtīga spēkošanās, taču Latvijas basketbolistēm neizdevās pietuvoties rezultātā.

Vēl vienā C apakšgrupas spēlē ceturtdien Lietuva ar 62:55 uzvarēja Polijas basketbolistes.

C apakšgrupas nākamajā cīņā latvietes piektdien, pulksten 14.30 tiksies ar Lietuvas vienaudzēm, bet sestdien, pulksten 16.45 pretī stāsies Polijas U-18 izlase. Nākamajā kārtā iekļūs trīs labākās komandas no katras apakšgrupas.