Juniores Eiropas čempionātu B divīzijā pabeidz 3. vietā

Latvijas U-18 basketbolistes Eiropas čempionāta B divīzijas spēlē par trešo vietu šodien ar 71:64 (16:19, 24:24, 20:11, 11:10) pieveica Somijas izlasi.

Šajā mačā Latvijas izlases labā pa 14 punktiem guva Renāte Reine un Guna Lagzdiņa, kura izcīnīja arī 13 atlēkušās bumbas, bet Ance Aizsila izcēlās ar 12 punktiem.

Pirmajās divās ceturtdaļās laukumā ritēja līdzīga spēkošanās un pēc pirmā puslaika Latvijas izlase zaudēja ar 40:43. Vadību (47:46) latvietes pārņēma trešajā ceturtdaļā, kad bija nospēlētas četras minūtes. Kopš tā laika Latvijas basketbolistes pārsvaru tikai palielināja, neļaujot somietēm pacīnīties par uzvaru.

Kā ziņots, Latvijas izlase sestdien pusfināla spēlē ar 73:83 zaudēja Horvātijai, netiekot pie ceļazīmes uz nākamā gada A divīzijas turnīru, jo tajā iekļūs tikai abas B divīzijas turnīra finālistes.

Latvijas un Somijas izlases savā starpā tikās arī čempionāta otrā posma ietvaros, kad pārākas pagarinājumā ar 88:86 bija somietes.