«Juniors» hokejisti pēdējā trešdaļā nodrošina vietu LČ finālā

Par Latvijas čempionāta otro finālisti trešdien kļuva «Juniors» komanda, kas pusfināla sērijas izšķirošās, trešās spēles trešajā periodā tomēr spēja salauzt pieredzējušo «Ozolnieki/Monarch» hokejistu pretestību.

Izšķirošajā mačā «Juniors» komanda izcīnīja panākumu ar rezultātu 4:2 (0:2, 1:0, 3:0), sērijā izcīnot uzvaru ar 2-1.

Pirmos divus vārtus šajā mačā guva Ozolnieku kluba hokejisti Viktors Bļinovs un Kārlis Kalvītis. Otrajā trešdaļā Edgars Dīķis samazināja rezultāta starpību, 46. minūtē Krišs Lipsbergs panāca izlīdzinājumu, bet vēl pēc brīža Andrejs Smirnovs «Juniors» komandu jau izvirzīja vadībā. Ceturtos vārtus jaunie hokejisti guva cīņas beigās, kad Nikolajs Jeļisejevs raidīja ripu tukšos vārtos.

Finālā, kas sāksies jau piektdien, «Juniors» sacentīsies ar «SMScredit.lv» hokejistiem. Tieši šīs abas komandas bija spēcīgākās regulārajā čempionātā.

Kā ziņots, «SMScredit.lv» savā pusfināla sērijā ar 2-0 uzvarēja iepriekšējo divu gadu valsts čempionvienību «Liepājas metalurgs 2».

Kopumā pēdējos piecos gados «Liepājas metalurga» komanda ieguvusi četrus titulus. Vienīgais izņēmums bija 2009./2010. gada sezona, kad par labāko kļuva «Dinamo-Juniors» komanda. Šosezon atkal iespēja triumfēt turnīrā būs Kontinentālās hokeja līgas (KHL) kluba Rīgas «Dinamo» sistēmas komandai.