«Junostj» trenerim kauns par Baltkrievijas junioru izlasi

Apollo
0 komentāru

Baltkrievijas atklātā čempionāta (BAČ) Minskas «Junostj» galvenais treneris Mihails Zaharovs interneta portālam «Belarus Segodnya» ir sniedzis savu skatījumu par Baltkrievijas hokeju un tā nākotni.

Bijušais Baltkrievijas izlases galvenais treneris Mihails Zaharovs uzskata, ka izlases panākumus var sekmēt četru baltkrievu klubu lidzdalība Kontinentālajā hokeja līgā.

Bijušais Baltkrievijas izlases galvenais treneris Mihails Zaharovs uzskata, ka izlases panākumus var sekmēt četru baltkrievu klubu lidzdalība Kontinentālajā hokeja līgā.

Foto: Reuters

Treneris apliecināja, ka «Junostj» ir gatavs kļūt par otro Baltkrievijas klubu, kas pārstāv Kontinentālo hokeja līgu (KHL): «Mēs diezgan nopietni plānojam iesaistīties KHL. Kas attiecas uz «Gomeļ» komandu, kas nesen izteicās, ka vēlas piedalīties KHL čempionātā, manuprāt tas nav nopietni. Viņiem ir daudz jāizdara, lai varētu atbilst līgas prasībām: ir nepieciešama arēna ar pieciem tūkstošiem skatītāju vietām, tāpat ir vajadzīga piecu zvaigžņu viesnīca un arī vieta, kur var nolaisties lielās lidmašīnas,» skaidroja Zaharovs.

Tajā pašā laikā treneris norādīja, ka tikai priecāsies, ja «Gomeļ» izdosies pievienoties KHL čempionātam, taču visu izlems Baltkrievijas hokeja federācija.

Bijušais Baltkrievijas izlases treneris arī izteicās, ka KHL jāspēlē trim, četriem klubiem no Baltkrievijas, ja baltkrievi grib pasaules čempionātā izcīnīt medaļas.

«Ar vienu vai diviem klubiem mēs nekad neko nesasniegsim. Domāju, ka tuvākajos gados pasaules čempionātos un olimpiskajās spēlēs mēs sešiniekā netiksim. Lielākas izredzes mums ir 2014. gadā, kad pasaules čempionāts varētu notikt Baltkrievijā. Lai varētu mājās sekmīgi startēt, mums būt nepieciešamas KHL četras komandas, bet ne mazāk,» norādīja Zaharovs.

Tāpat pieredzējušais treneris pauda savu viedokli par Baltkrievijas junioru izlasi: «Man ir vienkārši kauns par mūsu jaunatni. Tik daudz bija ieguldīts tajā komandā, tika savākti visi labākie spēlētāji, bet beigās rezultāts nekāds. Mēs sapņojam par lielām uzvarām, bet junioru izlase jau divus gadus netiek ārā no pirmās divīzijas. Latvijas junioru izlase spēlē augstākajā divīzijā. Spēlētājiem, treneriem un federācijai vajadzētu daudz nopietnāk izturēties pret šādiem turnīriem. Agrāk spēlētājiem pat nebija desmitā daļa no tā, kas ir tagad mūsu junioriem, un vienmēr tikām A grupā. Kauns,» piebilda treneris.Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Valūtu kursi

22.10.2017
Ienākt apollo.lv