Jūrā pie Jūrkalnes noslīcis jaunietis

Apollo
0 komentāru

Otrdien pēcpusdienā Ventspils novada Jūrkalnes pagastā jūrā noslīcis 16 gadus vecs jaunietis, aģentūru LETA informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta preses pārstāve Inga Vetere.

Jūrā pie Jūrkalnes noslīcis jaunietis

Foto: Lita Krone/LETA

Izsaukumu glābšanas dienests saņēmis šodien plkst.16.06.

Pēc aculiecinieka ziņotā, peldēties devušies divi zēni, no kuriem viens atgriezies, bet otrs, pārvērtējot savus spēkus, iespējams, pazudis starp otro un trešo sēkli. Glābt viņu neizdevās, aģentūru LETA informēja Jūras spēku Flotiles Krasta apsardzes dienesta preses virsniece Liene Ulbina.

Glābšanas darbos tika lūgta palīdzība Jūras meklēšanas un glābšanas koordinācijas centram (MRCC RIGA), kas uz notikuma vietu norīkoja Ventspilī dežūrējošo Jūras spēku Flotiles kuģi "KA-14 Astra", gatavībā bija arī Gaisa spēku Aviācijas bāzes helikopters "MI-17 LAF-103", iesaistīta Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta ūdenslīdēju brigāde, arī Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta speciālisti atradās notikuma vietā, lai nepieciešamības gadījumā sniegtu palīdzību.

Pēc pusstundu ilgiem meklēšanas un glābšanas darbiem Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestam zēnu izdevās atrast, taču bez dzīvības pazīmēm.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

23.10.2017
Ienākt apollo.lv