Jurkevičam 6. vieta pasaules Universiādes 1500 metru skrējienā

Latvijas 1500 metru skrējējs Dmitrijs Jurkevičs šodien izcīnīja sesto vietu pasaules Universiādes finālsacensībās.

Dmitrijs Jurkevičs

Finālskrējienā, kurā uz starta stājās 12 sportisti, Jurkevičs finišēja pēc trim minūtēm un 49,35 sekundēm, kamēr pie uzvaras ar laiku trīs minūtes un 48,13 sekundes tika Alžīrijas skrējējs Imads Tūils.

Otrajā vietā ierindojās vēl viens alžīrietis Abdelmadjeds Tūils, bet trešais finišēja krievs Valentīns Smirnovs, kuram Jurkevičs piekāpās par 0,90 sekundēm.

Kā ziņots, Jurkevičam piederošais Latvijas rekords ir trīs minūtes un 37,35 sekundes. Sportists ir izpildījis pasaules čempionāta un nākamā gada olimpisko spēļu B normatīvu.

Tāpat ceturtdien šķēpmešanas finālsacensībās startēs Gundega Grīva, bet Elvijs Misāns uzsāks finālsacensības trīssoļlēkšanā.

Kā zināms, pasaules Universiādē Latviju pārstāv 18 vieglatlēti, kā arī pieci galda tenisisti. Pasaules Universiāde ilgs līdz 23. augustam.