Jūrmalā notiks vairāki saulgriežu ielīgošanas pasākumi

Apollo
5 komentāri

Šodien un rīt, 23.jūnijā, Jūrmalā norisināsies vairāki vasaras saulgriežu ielīgošanas pasākumi, aģentūru LETA informēja Jūrmalas Kultūras centra Sabiedrisko attiecību nodaļas darbiniece Sanija Jurenase.

Jūrmalā notiks vairāki saulgriežu ielīgošanas pasākumi

Foto: Edijs Pālens/LETA

Šovakar, sākot no plkst.18.30, Majoros, Horna dārzā, sāksies Vasaras saulgriežu ielīgošana ar radošo kolektīvu priekšnesumiem, jāņusieru un alu.

Ielīgošanas pasākums turpināsies Dzintaru koncertzālē plkst.20 ar īpašu vasaras saulgriežiem veltītu koncerta programmu, kurā piedalīsies grupa «Iļģi», solisti Kristīne Kārkle-Puriņa, Dainis Skutelis, Jānis Almanis, Rita Lazare, Jūrmalas apvienotais koris, Jūrmalas deju kolektīvi «Vēlreiz», «Tapa», «Zālīte» un koncerta viesi - deju kolektīvs «Liesma». Vakara noslēgumā pēc koncerta būs iespēja doties uz Dzintaru pludmali, lai romantiskā noskaņā pie ugunskuriem sagaidītu saules rietu kopā ar pūtēju orķestra «Jūrmala» dalībniekiem.

Savukārt rīt, 23.jūnijā, sākot no plkst.22, Mellužu estrādē būs «Līgo vakars - Jāņu nakts balle» ar alu, sieru un ugunskuru. Par mūziku un noskaņojumu visas nakts garumā rūpēsies grupa «Apvedceļš» un «Tu La' Mōrs».

Ieeja visos pasākumos būs bez maksas.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

24

2017. gada 24. novembris

Vārda dienas

Velta, VeldaVīne, Vīna, Viners, Vinārs, Veltija, Velte, Velita, Veldra, Velards

Horoskopi

Vairāk

Valūtu kursi

24.11.2017
Ienākt apollo.lv