Kā attīstīt un izmantot savu intuīciju Attēlu galerija

Apollo
0 komentāru

Tas ir tik vilinoši - uzzināt, kas slēpjas aiz mūsu ikdienišķās pieredzes, domām, emocijām un sajūtām. Tieši intuīcija ir ceļvedis plašajā beznosacījumu mīlestības un prāta pasaulē.

Kā attīstīt un izmantot savu intuīciju 2 attēli Atvērt

Foto: Publicitātes foto

Šerija Dillarda, profesionāla terapeite un medijs, ir atklājusi, ka intuīcija un garīgā izaugsme ir dabiski saistītas. Šī grāmata piedāvā personisku pieeju garīgajai attīstībai, aplūkojot četrus dažādus intuīcijas veidus un atklājot, kā attīstīt katra veida īpašās spējas. Šī grāmata ir paredzēta gan iesācējiem, gan pieredzējušiem medijiem un piedāvā vienkāršu, pakāpenisku attīstības plānu.

Grāmatas autore piedāvā iespēju noteikt savu intuitīvo veidu – fiziskais, mentālais, emocionālais vai garīgais. Kad tas ir noskaidrots, pārlasot nākamās lappuses, uzzināsi vairāk par katra intuitīvā veida dabu, personību, stiprajām pusēm un iespējamām grūtībām. Varēsi attīstīt savas psihiskās spējas ar meditāciju un vingrinājumu palīdzību, kas paredzēti tavam īpašajam intuīcijas veidam.

Šerija Dillarda jau vairāk nekā divdesmit gadu ir profesionāla terapeite un medijs. Viņa ir palīdzējusi policijai slepkavības lietu risināšanā un pazudušu cilvēku meklēšanā. Dillardai ir bakalaura grāds psiholoģijā un maģistra grāds teoloģijā/reliģiskajā konsultēšanā.

Visas grāmatas garumā autore dalās aizraujošos stāstos no savas profesionālās pieredzes, kas apliecina intuīcijas neticamo spēku un tās saikni ar garu pasauli, iekšējo gudrību un augstāko es.

Grāmatas lasītāji atzīst, ka tajā ir pieejama noderīga informācija tiem, kuri ir ieinteresēti izprast savu intuīciju, kā arī autores vienkāršā valoda to padara viegli lasāmu. Izlasot Š. Dillardas sarakstīto grāmatu, lasītāji jūtas daudz pārliecinošāki par sevi, kā arī ir sākuši vairāk ticēt sev un savām spējām.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Receptes

Vairāk

Valūtu kursi

22.09.2017
Ienākt apollo.lv