Kā dzīvos pāri, kas laulāsies zīmīgajā datumā - 11.11.11

Apollo
0 komentāru

Līdzīgi kā iepriekšējos gadus, arī šogad zīmīgo datumu - 11.11.11. - cilvēki izvēlas laulību reģistrēšanai, taču, pēc astrologa Kristapa Baņķa teiktā, astroloģiski datums ieteicams pāriem, kas kāro nemierīgu dzīvi.

Kā dzīvos pāri, kas laulāsies zīmīgajā datumā - 11.11.11

Foto: APOLLO

Baņķis  atklāja, ka precēties šajā datumā var tie, kuriem pietrūkst dzīvei asuma, jo datums ir konfliktējošs jau pašā saknē attiecībās starp vīrieti un sievieti. Ja reiz ir nolemts precēties šajā datumā, abiem jābūt pilnīgi pārliecinātiem, ka to grib, citādi pēc tam būs grūti tikt vaļā no šīm attiecībām.

Savukārt no numerologu viedokļa paši skaitļi nav ne labi, ne slikti. Numerologu skatījumā, šogad pilns datums būtu rakstāms - 11.11.2011.

Skaitļa 11 pozitīvās īpašības ir spēcīga intuīcija, jūtīgums, atklājumi, entuziasms, garīgums un starpnieka loma, savukārt skaitļa negatīvās īpašības ir nepraktiskums, sevis pazudināšana, nelīdzsvarotība, emocionalitāte un neizlēmība. Šim skaitlim piemīt spēcīgas individuālistiskās vibrācijas ar kulturāli garīgu ievirzi, kas labvēlīgas tikai īpaši nobriedušām un spēcīgām personībām.


Zīmīgais datums tiks aizvadīts ar pilnmēnesi. Kā norāda astroloģe Līga Šīrona, pilnmēness 10.novembrī raksturīgs kā viens no gada emocionāli saspringtākajiem pilnmēnešiem - tādēļ, ka tajā iesaistīts Mēness sev jūtīgā zīmē - Vērsī. Turklāt šoreiz citas planētas nenāk palīgā risināt attiecību samezglojumus starp Sauli un Mēnesi, tādēļ cilvēkiem jābūt gataviem pārvarēt spriedzi.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Jaunākais no izklaides

Vairāk

Valūtu kursi

24.09.2017
Ienākt apollo.lv