Kā izcīnīt savu vietu dzīvē Attēlu galerija

Apollo
2 komentāri

Izdots Kārenas Robārdsas romāns «Reiz mīla nāks...». No angļu valodas tulkojusi Biruta Vaivode, vāka dizains Dairis Hofmanis.

Kā izcīnīt savu vietu dzīvē 2 attēli Atvērt

Foto: Publicitātes foto

Populārā romantiskās literatūras autore Kārena Robārdsa, trīskārtēja «Affaire de Coeur Silver Pen Awards», kā arī daudzu citu literāro balvu laureāte, ir meistarīga romantiskās literatūras rakstniece. Viņas spalvai pieder vairāk nekā divdesmit romānu, tostarp «Aušīgā lēdija» un «Mana daiļā lēdija».

Šis aizraujošais mīlestības romāns, kuru meistarīgi caurvij spriedzes, romantikas un detektīvsižeta līnijas, ir autores spožākais darbs romānu ciklā par neaizmirstamajām māsām Beningām, kuras apņēmušās izcīnīt savu vietu dzīvē un augstākajā sabiedrībā.

Anglija, 1810. gads.
Lēdijas Gabrielas Beningas un viņas māsu labklājība ir atkarīga no viņu vienīgā radinieka – Vikemas grāfa, kurš visžēlīgi atļāvis sarīkot savām nabaga radiniecēm debijas balli. Īsu brīdi pirms balles notiek kaut kas neticams – Beningu māsām draud postoša bezizeja, ja vien Gabriela steidzami neatradīs risinājumu.

Neticami strauji cilvēki tiek sasaistīti vienotā melu un noslēpumu tīmeklī, un drīz vien Londonas sabiedrību saviļņo skandalozas baumas...

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Jaunākais no izklaides

Vairāk

Valūtu kursi

12.12.2017
Ienākt apollo.lv