Kā nenokļūt finanšu purvā?

Apollo
0 komentāru

Ja esat uzņēmējs – priecājaties, jo krīzes laikos jums nevar samazināt algu, likt doties bezalgas atvaļinājumā vai arī vispār atlaist no darba. To visu ar sevi jūs varat izdarīt vienīgi pats. Un šeit nav stāsts tikai par kļūdainiem biznesa lēmumiem, bet gan par katra uzņēmuma asinsriti – finansēm.

Kā nenokļūt finanšu purvā?

Foto: , microwaves, CC licence

Šodien, kā vēl nekad, uzņēmējiem ir aktuāli tādi jautājumi kā optimizēt izmaksas, kā pareizi organizēt finanšu plūsmas, kuru ceļā saskaloti neparedzēti dambji debitoru un kreditoru izskatā, kā neapmaldīties ceļu līkločos pildot savas saistības pret valsti.

Šodien katrs neapdomīgs vai nepareizs solis pārvaldot uzņēmuma finanses var novest pie maksātnespējas pieteikuma no jūsu kreditoru puses. Arī valsts, atrodoties budžeta līdzekļu badā, nodokļu inspektoru izskatā, meklēs caurumus jūsu uzskaites sistēmā un nepakautrēsies veikt nodokļu uzrēķinu, kas jūsu uzņēmumam var kļūt liktenīgs.

Likuma burta pārzināšana un kantora grāmatvede šodien var nepaglābt no apmaldīšanās finanšu purvā. Nav universālu grāmatvedības programmu un nevainojami uzrakstītu likumdošanas aktu. Katram uzņēmuma ir nepieciešama tikai un vienīgi individuāla pieeja un šādu pieeju var nodrošināt tikai profesionāli finanšu konsultanti.

Finanšu padomu un grāmatvedības uzņēmuma «Andersons un Spalva» konsultantu pieredze pārsniedz 10 gadu robežu, konsultējot lielus, vidējus un mazus Latvijas un ārzemju uzņēmējus. Mūsu klienti ir mūsu darbības novērtējums. Mūsu vērtības ir godīgums, uzticamība un individuāla pieeja ikvienam klientam. Mūs ir izvēlējušies līdzīgi kā savus ģimenes ārstus, advokātus, juristus un skaistumkopšanas speciālistus. Reiz iepazīstoties, ir vērts palikt kopā ilgstoši.

Neļaujiet savam finansēm aiziet neceļos, neļaujiet sevi pazemot valstij un kreditoriem. Atnāciet un mēs atradīsim kopīgu valodu kā pareizi apsaimniekot jūsu uzņēmuma asinsriti.

Rakstiet mums uz e-pasta adresi andersonsunspalva@andersonsunspalva.lv, zvaniet mums pa tālruņiem 67930329 vai 67930330, apmeklējiet mūsu interneta mājas lapu www.andersonsunspalva.lv vai vienkārši ienāciet ciemos mūsu birojā Kārļa Ulmaņa gatvē 3 – 26.  Mēs priecāsimies jūs redzēt!

Patiesi jūsu,

Uzņēmuma īpašnieki un vecākie konsultanti - Gatis Andersons un Aivars Spalva.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Horoskopi

Vairāk
23

2017. gada 23. novembris

Vārda dienas

Zigfrīda, Zigrīda, ZigrīdsSigrija, Zigfrida, Zigda, Ziga, Zigrita, Zigrids, Zigrida, Zigra, Sigrūna, Sigrīda, Gunilla

Valūtu kursi

23.11.2017

Dienas skaistuma deva

Vairāk

Mēneša lasītākie raksti

Ienākt apollo.lv