Pieaugušo saturs

Šo rakstu drīkst lasīt tikai no 18 gadu vecuma.

Lasīt citus rakstus Esmu pilngadīgs

Kā pareizi masturbēt (Ieteikumi sievietēm)

Apollo
0 komentāru

Izmēģini pēc iespējas dažādus masturbēšanas veidus. Tu pēkšņi vari atrast paņēmienu, kas liek tavam mugurkaulam izlocīties un zobiem — klabēt. Lūk, iecienītākie sieviešu masturbēšanas paņēmieni:

Sieviete ar tīklu

Bez vārdiem...

Foto: Jānis Knāķis

• Velc salocītu zīda šalli aiz galiem caur savu kājstarpi tā, lai tā berzētos pret tavu vulvu un klitoru.

• Atgulies vannā un ar dušas strūklu masē savu vagīnu un klitoru, uzmeklējot visjutīgākos punktus.

• Ievieto vagīnā fallveidīgu objektu (ja tev nav piemērota dildo, izgriez gurķi peņa formā) un nēsā to sevī visu dienu, noturot ar ciešām biksītēm.

• Izpēti savu vulvu ar ieslēgtu elektrisko vibratoru, pievēršot uzmanību tām vietām, kuru kairināšana rada tev vispatīkamākās sajūtas.

• Apzied vulvu ar svaigi saputotu krējumu un iekārdini savu kaķēnu to nolaizīt.

• Piespied savu vulvu veļasmašīnas vai centrifūgas stūrim, kad tā strādā ar pilnu jaudu.

• Piezvani draugam, vīram vai mīļākajam un, kad viņš ar tevi runā, berzē ar klausuli vulvu starp kaunuma lūpām. Ja vēlies, pastāsti viņam, ka tā dari, citādi viņš sāks uztraukties, ka tava balss piepeši kļūt tik tāla un klusa.

Nekautrējies sevis kairināšanai masturbēšanas laikā izmantot seksuāla satura grāmatas un žurnālus. Tie var sniegt neaizvietojamu palīdzību, noskaidrojot, kas vīriešos tevi visvairāk uzbudina. Ja atklāj, ka tevi vairāk par visu uzbudina milzīga peņa attēls vai tavai sirdij liek salēkties vīrieša mugura ar spēcīgiem muskuļiem vai arī puisis apspīlētos džinsos, tad esi nokļuvusi soli tuvāk savu seksuālo vēlmju izpratnei un arī soli tuvāk to īstenošanai praksē.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Jaunākais no izklaides

Vairāk

Valūtu kursi

17.10.2017
Ienākt apollo.lv