Kā pastāvēt par sevi smalkajās aprindās Attēlu galerija

Apollo
0 komentāru

Izdevniecībā «Kontinents» izdots Lindas Frānsisas Lī romāns «Dūjas ceļš». No angļu valodas tulkojusi Inguna Gulbe, vāka dizains Dairis Hofmanis.

Kā pastāvēt par sevi smalkajās aprindās 2 attēli Atvērt

Foto: Publicitātes foto

Metjū Hotorns izglābj Fīnijas dzīvību vilciena katastrofā Āfrikā. Fīnija pat nenojauš, ka tobrīd viņš ir izglābis arī savu dvēseli…

Dzimušai Amerikā, bet uzaugušai Āfrikā, baltā fabrikanta ģimenē,  Fīnijai reiz ir jāatgriežas vecāku dzimtenē un jāprot pastāvēt par sevi smalkajās aprindās. Nepieradināma un brīva, ar gluži atšķirīgiem ieradumiem, Fīnija ierodas Bostonā…

Lindai Frānsisai Lī izdevies radīt apbrīnojami romantisku vēstījumu, kura varoņu dzīve noris starp mežonīgu eksistenci Āfrikas kontinentā un civilizētās Amerikas augstākajām aprindām. Asprātīgi dialogi, ticami likteņa pavērsieni, mīlestības klātbūtne… Ik lappusē uzšvirkst kāds jauns noslēpums, kāda intriga, kas pārņem lasītāju savā varā līdz pat pēdējai grāmatas lappusei.

Romānam jau no pirmās izdošanas dienas ir grandiozi panākumi. Lindas Frāsisas Lī spalvai pieder arī satraucošais un smalki sarkastiskais romāns «Sātans sieviešu līgā».

 

 

 

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Jaunākais no izklaides

Vairāk

Valūtu kursi

22.10.2017
Ienākt apollo.lv