Kā pēdējie 1/4 finālā iekļūst «Barcelona» un «Girondins Bordeaux»

Trešdienas vakarā kļuva zināmi pēdējie divi UEFA Čempionu līgas ceturtdaļfinālisti, par kuriem kļuva «FC Barcelona» un «Girondins Bordeaux» futbolisti.

Lionel Messi

«FC Barcelona» pēc neizšķirta viesos pret «VfB Stuttgart» (1:1), savā laukumā neatstāja pretiniekiem cerības. Jau 13. minūtē mača rezultātu atklāja Lionels Messi, bet 22. minūtē Pedro Rodrigess dubultoja pārsvaru. Spēles 60. minūtē Messi guva savus otros vārtus mačā, bet 89. minūtē spēles galarezultātu uzstādīja Bojans Krkičs - 4:0.

Aizraujoša spēle ritēja Bordo, kur laukuma saimnieki jau 5. minūtē pēc lieliska Joana Gurkufa soda sitiena izvirzījās vadībā un divu spēļu summā panāca 2:0, turklāt otro puslaika sākumā Pireju «Olympiacos» palika mazākumā. Tomēr 65. minūtē tikko uz maiņu uznākušais Kostas Mitroglu panāca izlīdzinājumu, bet pēc trim minūtēm sarkano kartīti saņēma «Girondins Bordeaux» kapteinis Alū Diarrā. Turpinājumā viesiem bija iespējas izraut uzvaru, taču tas neizdevās, turpretī mājinieki 88. minūtē guva otros vārtus, kad pēc sitiena ar galvu izcēlās Maruane Šamahs.

Tādejādi kļuvušas zināmas visas ceturtdaļfinālistes - bez jau minētajām divām komandām cīņu par Čempionu līgas trofeju turpina arī Londonas «Arsenal», «Manchester United», Minhenes «Bayern», Lionas «Olympique», Maskavas CSKA un Milānas «Inter».

Ceturtdaļfināla pāri noskaidrosies izlozē, kas notiks jau šo piektdien.