Kā rezervēt un iegādāties aviobiļetes par viszemākajām cenām?

Apollo
0 komentāru

Eiropas vadošās zemo cenu aviokompānijas «easyJet» mājas lapa http://www.easyJet.com paveikusi daudz vairāk nekā citas aviokopāmpānijas ar savām mājas lapām. «easyJet» uztaisīja revolūciju Eiropā, pati pirmā sākot pārdot aviobiļetes internetā. Šīs interneta vietnes dzimšanas diena ir 1996. gada 16. aprīlis. Sākumā mājas lapa kalpoja tikai informācijas nolūkiem, bet jau pēc gada šajā mājas lapā varēja sākt iegādāties aviobiļetes. Kopš tā laika «easyJet» mājas lapā ir pārdoti 125 miljoni aviobiļešu. Katru nedēļu mājas lapa reģistrē trīs miljonus unikālo apmeklētāju.

Kā rezervēt un iegādāties aviobiļetes par viszemākajām cenām?

Foto: easyJet

Patlaban 98% «easyJet» biļešu tiek pārdotas internetā. http://www.easyJet.com var ne tikai iegādāties aviobiļetes, bet arī mainīt rezervāciju laiku, rezervēt viesnīcas un automašīnas. Ceļotājiem vairs nav jāmaksā ceļojumu aģentiem — ceļošana kļuvusi daudz lētāka.

Biļešu rezervācija ir pavisam vienkārša. Jums tikai nepieciešams dators ar interneta pieslēgumu un norēķinu karte.

Parasti mūsu izmaksas palielinās, tuvojoties izlidošanas datumam, tāpēc, lai veiktu labākos darījumus, pārliecinieties, ka jūs rezervējat savu biļeti, cik ātri vien iespējams. Turklāt pieprasījums ietekmē cenas, tāpēc lētākās biļetes bieži vien ir pieejamas mazāk aktīvos periodos, piemēram, lidojumiem nedēļas vidū. Mēs rekomendējam: ja izvēlaties biļeti par tādu cenu, kas jums ir piemērota, pērciet to nekavējoties, jo vēlāk tā var vairs nebūt pārdošanā par tādu pašu cenu! Piedāvājam ceļvedi tiešsaistes rezervācijai — sekojiet 10 soļiem.

10 soļi «easyJet» biļešu rezervācijai

1. Dodieties uz www.easyJet.com mājas lapu un izvēlieties savu saziņas valodu labajā augšējā opciju logā. Protams, «easyJet» mājas lapa ir arī latviešu valodā.

2. Jūs atradīsiet rezervācijas formu galvenajā lapā — izvēlieties jūsu ceļojuma galamērķi un ierašanās datumus. Jūs varat arī ierakstīt pasažieru skaitu, arī ja gatavojaties ceļot ar bērniem vai zīdaiņiem. Nospiediet pogu «Parādīt reisus!».

3. Precizējiet ielidojumu un izlidojumu datumus un laikus, aplūkojot atšķirīgās cenas dažādām dienām un lidojumiem. Kad esat izvēlējies sev piemērotu lidojumu, ieklikšķinot atbilstošā punktā, nospiediet «Nākamais solis», lai apskatītos savas rezervācijas kopējo maksājuma summu. Vienlaikus jūs redzēsiet arī pieejamo pakalpojumu detalizētu informāciju konkrētajam lidojumam, piemēram, informāciju par reģistrāciju tiešsaistē un ātro iekāpšanu.

4. Reģistrācijas 3. solī tiks parādīta lidojuma kopējā maksājuma summa, ieskaitot visus nodokļus un nodevas. Iespējams pievienot papildu pakalpojumus, kas minēti iepriekš (tiešsaistes reģistrācija un citi). Šajā līmenī jūs saņemsiet piedāvājumu papildu aktivitātēm galamērķī, piemēram, mēs piedāvāsim īpašas atlaides automašīnas īrei.

Ja plānojat ceļojumā līdzi ņemt reģistrēto virsnormas bagāžu, kuras svars pārsniedz  atļautos 20 kilogramus, vai sporta aprīkojumu, par katru līdzi ņemamo reģistrēto bagāžas papildu vienību jāmaksā papildmaksa. Taču, maksājot tiešsaitē, jūs varat ietaupīt pusi summas!

5. Nākamais solis ir informācijas ievadīšana par pasažieri un maksājumu. Ja jums nav «easyJet.com» paroles, spiediet «Turpiniet bez paroles ievadīšanas». Ievadiet nepieciešamo informāciju un izvēlieties maksājuma veidu.

Mēs pieņemam «Visa», «Mastercard», «Diners Club», «American Express», «ELV», «UATP/Airplus» or «Maestro/Switch», izņemot maksājumus ar «Carte Bleue».
Visbeidzot apstipriniet pirkumu un dodieties uz «Rezervēt tūlīt».

6. Pēc maksājuma apstiprināšanas parādīsies lapa ar informāciju par lidojumu — kad lidojat, cik maksājat un — vissvarīgākais — rezervācijas numurs. Tas pats apstiprinājums tiks nosūtīts arī uz jūsu norādīto e-pastu. «easyJet» nav drukāto biļešu, tikai interneta rezervācija. Kad ierodaties lidostā, jums tikai jāuzrāda identifikācijas karte vai pase, un personāls reģistrācijā atradīs rezervāciju. Mēs iesakām ņemt līdzi rezervācijas izdrukas versiju.

7. Dažos galamērķos iespējama reģistrācijas tiešsaiste. Jums nevajag reģistrēt bagāžu? Tad jums patiesībā vispār nevajag reģistrēties lidostā. Jebkurā laikā, sākot ar 60 dienām pirms izlidošanas, varat atgriezties pie savas rezervācijas «easyJet» mājas lapā un, nospiežot «Mans easyJet.com», izdrukāt savu iekāpšanas talonu. Ierodoties lidostā, varat uzreiz doties uz drošības kontroli un atbilstošo izeju. Jūs patiesībā varat ietaupīt ļoti daudz laika, jo pie izejas jābūt 25 minūtes pirms izlidošanas (ierasto 40 minūšu vietā, kad beidzas reģistrācija pirms lidojuma).

8. Ja rezervācijā ir nepieciešams veikt jebkādas izmaiņas, dodieties uz mājas lapas sadaļu «Mans easyJet.com». Ievadot e-pastu, paroli un rezervācijas kodu, varēsiet veikt jebkuras nepieciešamās izmaiņas — mainīt lidojuma datumus/laikus un pat pasažieru vārdus! Par visām izmaiņām jārēķinās ar papildu izmaksām.

Ja biļete jāatsauc pavisam, jūs vienmēr varat pieprasīt, lai tiktu atmaksāti lidostas nodokļi.

9. Pārliecinieties, ka nākamreiz būsiet pirmais, kas uzzina par lieliskajām iespējām un dažādām reklāmas akcijām — reģistrējieties www.easyJet.com mājas lapā sadaļā «eOffers».

10. Lai Jums jauks lidojums!

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Receptes

Vairāk

Valūtu kursi

24.09.2017
Ienākt apollo.lv