Kā saņemt Rīdzinieka karti?

Apollo
86 komentāri

Rīdzinieka karti iespējams noformēt un saņemt Rīgas satiksmes klientu apkalpošanas centros. Lai saņemtu Rīdzinieka karti, klientam ir jāaizpilda pieteikums un kopā ar personu apliecinošu dokumentu jādodas uz klientu apkalpošanas centru. Pierakstīties vizītei klientu apkalpošanas centros, kā arī aizpildīt elektroniski anketu Rīdzinieka kartes saņemšanai ikviens interesents var arī mājas lapā www.rigassatiksme.lv.

Kā saņemt Rīdzinieka karti?

Foto: RD

Personas, kurām ir personalizētais e talons

Brauc ar atlaidēm vai bez maksas

  • Personas, kurām ir personalizētais e talons un kuras lieto kādu no Rīgas domes atlaidēm braukšanai sabiedriskajā transportā (personas, kuras vecākas par 75 gadiem un deklarētas Rīgā, nestrādājošie pensionāri, ČAES seku likvidētāji, politiski represētās personas, dižģimeņu vecāki, viens no daudzbērnu ģimenes vecākiem, bērni bāreņi, skolotāji, arodskolēni, studenti un skolēni), līdz personalizētā e talona derīguma termiņa beigām var lietot esošos personalizētos e talonus un šobrīd nav jādodas pēc Rīdzinieka kartes. Tā tiks izsniegta brīdī, kad būs jāmaina esošais e talons.

Brauc bez atlaidēm

  • Personām, kuras lieto personalizēto e talonu, ir deklarētas Rīgā un braukšanas biļetes sabiedriskajā transportā iegādājas par pilnu cenu, jādodas uz kādu no Rīgas satiksmes klientu apkalpošanas centriem un jāaizpilda pieteikuma anketa. Dodoties uz klientu apkalpošanas centru, līdzi jāņem personu apliecinošs dokuments. Decembrī minētajiem klientiem būs jādodas pie e talona biļešu automāta un jāievieto tajā e talons, lai Rīdzinieka statuss tiktu aktivizēts. Lai taupītu savu laiku, Rīdzinieka statusa noformēšanai var pierakstīties pa tālruni 80001919. Aizpildīt anketu elektroniski, kā arī pieteikties rindā var arī mājas lapā www.rigassatiksme.lv.

Personas, kurām nav personalizētais e talons

Ja persona ir deklarējusies Rīgā, Rīdzinieka karti varēs saņemt divos veidos – nosūtot anketu elektroniski un doties uz klientu apkalpošanas centru pēc izgatavotās kartes, vai ierodoties personīgi kādā no klientu apkalpošanas centriem.

Elektroniskā pieteikšanās:

  • jāaizpilda pieteikuma anketa Rīgas satiksmes mājas lapā (sadaļā Rīdzinieka karte), klāt jāpievieno fotogrāfija un elektroniski jānosūta Rīgas satiksmei;

  • anketā jānorāda klientu apkalpošanas centra adrese, kurā persona vēlas saņemt Rīdzinieka karti;

  • Rīdzinieka karti varēs saņemt anketā norādītajā klientu apkalpošanas centrā.

Personīgi ierodoties klientu apkalpošanas centrā:

  • dodoties uz klientu apkalpošanas centru, līdzi jāņem personu apliecinošs dokuments. Lai process noritētu raitāk, aicinām Rīgas satiksmes mājas lapā (sadaļa Rīdzinieka karte) iepriekš aizpildīt anketu. Savukārt klientu apkalpošanas centra vizītei var pierakstīties pa tālruni 80001919 vai mājas lapā www.rigassatiksme.lv;

  • uz vietas tiks izgatavota Rīdzinieka karte, kurā varēs ielādēt biļetes ar atlaidi un no 2014.gada 1.janvāra izmantot sabiedriskajā transportā.

Rīgas satiksmes klientu apkalpošanas centri atrodas: Brīvības ielā 49/53, Brīvības ielā 191, Brīvības ielā 384b, Prāgas ielā 1, Spīķeru ielā 1, Vienības gatvē 76b un Kurzemes prospektā 137. Darba laiks katru dienu (ieskaitot sestdienas un svētdienas): 9.00-21.00. Papildus klientu apkalpošanas centri izvietoti Rīgas namu pārvaldnieka telpās: Gobas ielā 6a, Baltāsbaznīcas iela 52, Maskavas iela 168, A.Deglava iela 106/4, Brīvības iela 430a, Mārtiņa ielā 7, Tilta ielā 11 k-1 un Aglonas ielā 39. Rīgas namu pārvaldnieku klientu apkalpošanas centru darba laiki – katru dienu (ieskaitot sestdienas un svētdienas): 9.00-21.00.

Plašāku informāciju par Rīgas satiksmes piedāvātajiem pakalpojumiem, maršrutu sarakstiem, biļešu veidiem un citiem jaunumiem var saņemt interneta mājas lapā www.rigassatiksme.lv, sociālajos tīklos twitter, facebook, draugiem.lv vai zvanot pa bezmaksas tālruni 80001919.

* Šis ir apmaksāts reklāmas raksts.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Receptes

Vairāk

Valūtu kursi

13.12.2017
Ienākt apollo.lv