Kā tikt vaļā no liekas kautrības? Uzliec brilles!

Apollo
0 komentāru

Beidzot vārti ir vaļā visām dāmām, kuras sapņo nodejot striptīzu uz alus bāra letes vai kailas defilēt pa pludmali, vai spēlēt kārtis uz izģērbšanos. Tas kļuvis iespējams, pateicoties visparastākajām saulesbrillēm.

Psihologi uzskata, ka šīs brilles vairāk nekā jebkas cits garantē sievietei neatņemamas tiesības uz seksualitāti. Un runa nepavisam nav par to, ka acenes piedien erotiskajam tēlam, maskai, ko uzliek dāma, dodamās «medībās».

Kā biksītes apsedz intīmās vietiņas, bet galvaskauss rūpīgi sargā smadzenēs dzimstošās neķītrās domas, tā tumšās brilles ziņkārajiem garāmgājējiem apslēpj to, kas daždien tiek dēvēts par dvēseles spoguli.

Patiešām, mēs spējam «noslēpt» savas emocijas un jūtas, varam piespiest sevi runāt to, «kas vajadzīgs», atrodam pat spēkus savaldīt žestus un uzvedību. Vienīgais, kas mūs nodod, ir acis — visvārīgākais un neaizsargātākais mūsu ķermeņa punkts.

Un šeit sāk darboties saulesbrilles — tumšie stikli spēj papildināt izvēlēto tēlu ar aizsargātības, drošības un anonimitātes sajūtu un līdz ar to atbrīvot no iekšējiem psiholoģiskajiem aizliegumiem un tabu. Kas no tā izriet? Lūk, kas — kopš briļļu izgudrošanas pat viskaunīgākā un klusākā meitene var bez mazākā kaitējuma psihiskajai veselībai «uzmērīt» sev «Miss Sexy» tēlu. Un te vajadzīgas vien saulesbrilles un… pēc iespējas mazāk drēbju.

Brilles vairāk nekā jebkas cits garantē sievietei neatņemamas tiesības uz seksualitāti.

Brilles vairāk nekā jebkas cits garantē sievietei neatņemamas tiesības uz seksualitāti.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Jaunākais no izklaides

Vairāk

Valūtu kursi

21.10.2017
Ienākt apollo.lv