Ka valdība ir kritusi, saprot arī Rīgas pilī

Apollo
0 komentāru

Lai gan oficiāli Ministru prezidenta Ivara Godmaņa demisija nav pieprasīta, ir skaidrs, ka šī valdība ir kritusi. Laikraksts «Neatkarīgā» sestdien raksta, ka vārdu salikumu «valdība ir kritusi» piektdien sarunā lietoja arī kāds avots Rīgas pilī.

Rīgas pils

Rīgas pils

Foto: Apollo/R.Oliņš

Valsts prezidents Valdis Zatlers, kas atrodas Ekonomikas forumā Davosā, par notiekošo ir informēts un piektdien sazinājies ar premjeru, tomēr agrāk par svētdienu, kā bija plānots, Latvijā neatgriezīsies, informēja Prezidenta kancelejā.

Laikraksts, atsaucoties uz oficiāli neapstiprinātu informāciju, ziņo, ka Godmanis ziņu par savai valdībai, iespējams, liktenīgo pavērsienu uzzinājis, atrodoties tenisa kortā. Bet esot arī pretēja informācija: Godmanis valdības beigas bija apjautis jau agrāk, un tas ticis pārrunāts ar valsts augstākajām amatpersonām.

Visaptverošs noskaņojums, ka Godmaņa valdība vada pēdējās dienas, politiskajos kuluāros valdījis jau visu šo nedēļu, tomēr izrādījās, ka Tautas partijas (TP) straujais solis daudziem ir pārsteigums.

«Jaunā laika» vadošie politiķi piektdienas vakarā vēl nebija gatavi izteikt savu nostāju par iesaistīšanos jaunās valdības veidošanā, atzīstot, ka trūkst informācijas un, iespējams, runa ir tikai par «TP vēlēšanos pabiedēt ZZS».

Tomēr premjera aprindās jau piektdienas vakarā valdīja izpratne, ka valdība ir kritusi.

Lasi vairāk: TP: koalīcija ir rīcībnespējīga

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

17.10.2017
Ienākt apollo.lv