Kā zināt, ka viņa tevi grib?

Apollo
0 komentāru

Katra sieviete ir citāda — kas vienai ir manierīga flirtēšana, otrai ir ierasts uzvedības stils. Ko iesākt vīrietim? Kā pateikt, ka viņa mudina tevi mesties dejotāju virpulī, lai nonāktu līdz horizontālam tango?

Vai tā būtu pirmā tikšanās vai trešā, sieviete tev vienmēr raida vienu no diviem signāliem: «paņem mani…» vai arī «mēs varam būt labi draugi».

Vai tas ir uzaicinājums?

Pirms tu sāc analizēt katru viņas kustību, atceries, ka sievietes ir dažādas. Tāpēc saspicē ausis, turi acis vaļā, brīdi pacieties un apvaldi savu iekāri.

Pirmais iespaids var būt maldinošs. Ja viņa ar plaukstu pieskaras tavam plecam, tā vēl nav droša zīme, ka viņa vēlas ar tevi pameņģēties. Pārliecinies, vai viņai nav tāds ieradums, sarunājoties ar visiem vīriešiem.

Kā reaģēt, ja viņa saka: nē!

Ko darīt, ja esi noturējis šīs valšķīgi piemiegtās acis un dziļo dekoltē par nešaubīgi drošām izredzēm noskaidrot, kas notiek viņas slēptākajās vietiņās, un pēkšņi viņa ledainām acīm ieskatās tavas dvēseles sakarsušajās dzīlēs un iešņāc sejā: «Ko gan tu esi iedomājies?»

Nekad nesaki — «Bet tu taču pati gribēji, kāpēc tagad neļauj visam notikt līdz galam?» vai arī «Tu taču izturējies tik izaicinoši».

Tā vietā atvainojies un paskaidro, ka tu vēlējies sajust, kā tas būtu — viņu izbaudīt.

Iespējams, ka tev neizdosies viņu noskūpstīt, un, iespējams, ka tu ar viņu vairs nekad nesatiksies, bet tu vismaz nelaidi garām izdevību un nesēdēji, rokas klēpī salicis, kā pilnīgs nejēga.

Viņa tevi grib

Atceries, vairums sieviešu tomēr vēlas, lai vīrietis spertu pirmo soli. Lūk, dažas pazīmes, kas aicina tevi nekavēties:

  • Viņa tev pieskaras. Vai tas būtu kluss stūrītis restorānā vai trokšņainas dejas naktsklubā, — viņa tev pieskaras, apliek rokas ap pleciem un dara zināmu, ka kopā ar tevi ir ļoti patīkami.
  • Viņa neatkāpjas no tevis. Jūs esat naktsklubā, arī viņas draugi ir turpat. Kad visi aiziet dejot, viņa paliek ar tevi un jūs pļāpājat par dažādiem niekiem.
  • Pēc vakariņām tu viņu pavadi mājās, un viņa tevi uzaicina «uz tasi kafijas». Iespējams, ka viņa ir tikai pieklājīga, taču šāds uzaicinājums tik vēlā stundā vienmēr var ievilkties ilgāk, nekā ievelkas kafija.
  • Viņa runā par seksu. Ja viņa stāsta par grāmatās lasītām varoņu mīlas dēkām vai par seksu no personiskās pieredzes, tas nozīmē, ka sekss viņai ir «galvā».
  • Tev tiek izteikti seksuāla rakstura komplimenti. Viņa nepamana jauno kreklu, bet uzslavē tavus platos plecus. Ja viņa izsaka komplimentus nevis apģērbam, bet tavam augumam, iespējams, viņa labprāt vēlētos to iepazīt tuvāk.
  • Tev piedāvā košļājamo gumiju. Pavadot mājās, viņa izvelk no somiņas košļājamās gumijas paciņu, vienu gabaliņu iemet sev mutē un vaicā, vai arī tu nevēlies vienu. Iespējams, viņa vēl negrib ar tevi pārgulēt, taču noteikti cer, ka tu viņu noskūpstīsi.
  • Viņa dalās ar ēdienu. Ja esat restorānā un viņa piedāvā nogaršot gabaliņu no savas laša filejas, tas liecina, ka viņai ar tevi ir patīkami, viņa jūtas brīvi un nekautrējas sevi parādīt arī no šādas puses.
  • Viņa skatās tev uz lūpām. Cilvēki sarunājoties parasti skatās viens otram acīs, ja viņa skatās tikai uz lūpām, tas varētu nozīmēt, ka viņa ilgojas pēc tām.

Piezīme: ja apkārt ir troksnis, iespējams, viņa, lai labāk saprastu teikto, mēģina nolasīt vārdus no lūpām.

Rīkojies un nepļāpā

Ja esi saņēmis gana signālu, ka viņa vēlētos ar tevi iepazīties ciešāk, nejautā, vai drīkst viņu noskūpstīt. Kļūsti par situācijas noteicēju un dodies uzbrukumā. Ja viņa tevi atgrūž, neko darīt, tas nozīmē — nē, …vismaz pagaidām.

Ja viņa atrodas klubā draugu lokā, pajautā, ko viņa darīs pēc tam. Ja viņa vēlēsies būt kopā ar tevi, tu to dabūsi zināt un tiks aiztaupīta neziņa. Ja jums ir randiņš, nemēģini viņu skūpstīt sabiedriskā vietā, dari to tikai tad, kad esat prom no citu acīm. Ja viņa ar tevi jutīsies droši, tad atļaus sevi noskūpstīt un darīt arī visu pārējo, ko tik tu gribēsi.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Jaunākais no izklaides

Vairāk

Valūtu kursi

21.09.2017
Ienākt apollo.lv