Kabatas projektors — mazs, lēts, funkcionāls

Apollo
0 komentāru

Patīk skatīties filmas, spēlēt spēlītes, un tu daudz ceļo? Nepatīk mazi mirgojoši monitori? Nebēdā, nu jau kādu laiciņu ikviens, kas to vēlas, var iegādāties savu kabatas projektoru. Tas ir tik mazs, ka to var viegli ielikt kabatā, bet pats labākais, ka tas maksā tikai 699 dolārus.

«Mitsubishi PocketProjector» ir vismazākais pasaules projektors, kas jau no 30 centimetru attāluma spēj radīt 20 collas lielu attēlu, bet 40 collu attēlam būs vajadzīgs nepilna metra attālums no projicējamās virsmas. Darbojas šis mazais cinītis ar baterijām vai no automašīnas piepīpētāja. Projektora DLP projicēšanas sistēma tiek galā ar 800 x 600 pikseļu lielu SVGA izšķirtspēju. Projektora lampa spējot darboties vairāk nekā 20 000 stundu, tam vajadzētu pietikt vairāk nekā 10 gadiem. Bet sver tas nepilnus 400 gramus.

Projektoram ir s-video un VGA pieslēgvietas, lai savienotu šo mazo brīnumu ar dažādām ierīcēm, sākot no laptopiem un beidzot ar pārnēsājamiem DVD atskaņotājiem. Tikpat viegli jūs varat tam pieslēgt arī savu digitālo fotoaparātu un uzrīkot draugiem jauku slīdrādi (slide show). Paredzams, ka jau jūlijā šis projektors varētu parādīties veikalu plauktos.

Kabatas projektors — mazs, lēts, funkcionāls

Foto: Mitsubishi

Ziņo redaktoram par kļūdu!



Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

20.10.2017
Ienākt apollo.lv