«Kad atnāks citplanētieši, resnuļus viņi apēdīs pirmos!»

Apollo
0 komentāru

Par šo saukli viens no Lielbritānijas lielākajiem sporta un veselības klubiem saņēmis kritiku, jo šāda reklāma esot pārāk agresīva.

«Kad atnāks citplanētieši, resnuļus viņi apēdīs pirmos!»

Foto: metro.co.uk

Lai arī Bristoles viesnīcas «Cadbury House» veselības kluba un SPA centra reklāmas mērķis bija iedrošināt cilvēkus saņemties uz zaudēt Ziemassvētku brīvdienās uzaudzētos kilogramus, tā tikai izraisījusi vietējo iedzīvotāju sašutumu.

«Savlaicīgs brīdinājums! Kad atnāks citplanētieši, resnuļus viņi apēdīs pirmos,» vēsta reklāma ar zaļa citplanētieša attēlu.

«Man nav liekā svara, tomēr man tas šķiet ļoti apvainojoši, bet kā to uztver cilvēki, kuriem patiešām ir liekais svars?» retoriski jautā Vikija Palmere, kas pauda savu neapmierinātību kluba vadībai pēc reklāmas publicēšanas vietējā laikrakstā.

Sporta kluba vadība gan uzsver, ka reklāma ir tikai nevainīgs joks. «Citplanētiešu kampaņa tika izstrādāta kā zobgalīgs skats uz faktu, ka cilvēki Ziemassvētku laikā mazliet pieņēmušies svarā,» paskaidroja veselības kluba menedžeris Džeisons Ītons. «Mēs nevēlējāmies nevienu aizvainot.«

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

18.11.2017
Ienākt apollo.lv