Kādā Rīgas pagrabā atklāj marihuānas audzētavu Attēlu galerija

Apollo
0 komentāru

Rīgas policisti 5. novembrī aizturējuši narkotisko vielu dīleri un atklājuši aprīkotu marihuānas audzētavu, kas bija ierīkota kādas īrētas privātmājas pagrabā, portālam «Apollo» pavēstīja Rīgas policijas pārstāvis Edgars Dudko.

Veicot operatīvos meklēšanas pasākumus, par narkotisko vielu iegādāšanos, glabāšanu, pārvadāšanu un realizāciju lielos apmēros aizturēja agrāk sodītu 1971. gadā dzimušu vīrieti un divus narkotiku pircējus, pie kuriem tika atrasti un izņemti 1,44 grami izžāvētas marihuānas.

Sākts kriminālprocess par narkotisko un psihotropo vielu neatļautu izgatavošanu, iegādāšanos, glabāšanu, pārvadāšanu un pārsūtīšanu realizācijas nolūkā un neatļautu realizēšanu organizētā grupā un lielā apmērā. Vainīgajam draud brīvības atņemšana uz laiku no astoņiem līdz 15 gadiem, konfiscējot mantu, un ar policijas kontroli uz laiku līdz trim gadiem.

Īrētajā privātmājas pagalma pagrabā izņemti 91,5 grami izžāvētas marihuānas, septiņi marihuānas stādi. Pati marihuānas audzētava bijusi aprīkota ar mitruma mērītājiem, apgaismojumu un sildierīcēm.

Narkoaudzētāja automašīnā tika atrasti vēl astoņi grami izžāvētas zālītes, vēl 0,22 grami atrasti viņa personīgajās mantās.

Aizdomās turamajam piemērots drošības līdzeklis — apcietinājums. Narkotisko vielu pircējiem piemērota policijas uzraudzība.

Narkodīleris savu nelegālo rūpalu bija sācis nesen. Ar klientiem viņš tikās pats, iepriekš sazinoties pa mobilo tālruni un vienojoties par nepieciešamo narkotiku daudzumu un tikšanās vietu.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

21.10.2017
Ienākt apollo.lv