Kādreizējais Rēzeknes mērs Vjakse ieguvis atbildīgu posteni VID

Apollo
0 komentāru

Kādreizējais Rēzeknes mērs Juris Guntis Vjakse šovasar sācis darbu Valsts ieņēmumu dienesta (VID) Administratīvās pārvaldes Nekustamā īpašuma apsaimniekošanas un uzraudzības daļas vadītāja amatā, aģentūrai LETA apstiprināja VID.

Kādreizējais Rēzeknes mērs Vjakse ieguvis atbildīgu posteni VID

Foto: Scanpix/AP

Ieņēmumu dienesta Sabiedrisko attiecību daļā informēja, ka Vjakse pie pienākumu pildīšanas ķēries šā gada 1.jūlijā. Viņš amatu ieguvis konkursa kārtībā, izturot 130 pretendentu konkurenci. Uz otro konkursa kārtu VID virzīja deviņu pretendentu pieteikumus, un šajā kārtā Vjakse konkursa komisijas vērtējumā ieguva lielāko punktu skaitu un tika ieteikts vakantajam amatam.

VID informēja, ka ar 2009.gada 15.oktobra rīkojumu tika izveidota VID Administratīvās pārvaldes Nekustamā īpašuma apsaimniekošanas un būvuzraudzības daļa, bet ar 2010.gada 11.jūnija rīkojumu tai tika mainīts nosaukums, izsakot to jaunā redakcijā - VID Administratīvās pārvaldes Nekustamā īpašuma apsaimniekošanas un uzraudzības daļa.

Darbinieks, kurš šo daļu agrāk vadīja, no šā gada marta pārtrauca darba tiesiskās attiecības ar VID, tādēļ arī šim amatam tika meklēts jauns kandidāts. Sākotnēji VID pretendentu meklēja iekšējā konkursā, bet, neatrodot piemērotu kandidatūru, izsludināja ārējo konkursu, kurā pieteicās Vjakse.

Pēc centrālās vēlēšanu komisijas interneta mājaslapā pieejamās informācijas, Vjakse 1991.gadā absolvējis Latvijas Lauksaimniecības akadēmiju kā inženieris-mehāniķis, bet 1999.gadā Latvijas Universitātē ieguvis izglītību īpašumu vērtēšanas un pārvaldes specialitātē.

Pēc aģentūras LETA arhīva datiem, Vjakse 2009.gadā zaudēja Rēzeknes mēra posteni un pēc tam arī deputāta amatu. Pēc tam viņš strādāja kā projektu vadītājs.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

25.11.2017
Ienākt apollo.lv