Kadru mainība SAB esot ļoti neliela

Apollo
0 komentāru

Satversmes aizsardzības birojā (SAB) nevēlas atklāt, kas ieņēmis bijušā biroja šefa vietnieka Ulda Dzenīša vietu. Tāpat netiek atklāts, kāpēc Dzenītis tad īsti pametis darbu SAB.

Kadru mainība SAB esot ļoti neliela

Foto: Scanpix/Reuters

Jautāta par Dzenīša aiziešanas iemesliem, biroja pārstāve Baiba Rāta-Saliņa laikrakstam «Diena» atbild skopi – kadru mainība SAB esot ļoti neliela, taču arī darbinieki ar lielu pieredzi mēdz pārtraukt dienesta attiecības.

Likumos ir paredzētas noteiktas situācijas, kad amatpersona var pretendēt un saņemt izdienas pensiju arī pirms 50 gadu vecuma sasniegšanas, šī ir viena no šādām situācijām, raksta «Diena». 

Nacionālās drošības padomes loceklis un Saeimas Nacionālās drošības komisijas vadītājs Dzintars Jaundžeikars (LPP/LC) no televīzijas uzzinājis, ka SAB šefa vietnieks ir aizgājis no darba.

«Diemžēl ir tā, ka par šo jautājumu padomes sēdē SAB vadītājs neko nav ziņojis. Oficiāli par to dzirdu pirmo reizi, bet, ko es par to zinu, tas ir cits jautājums,» izvairīgs ir Jaundžeikars.

Viņš gan norādīja, ka saskaņā ar likumiem SAB par šādām lietām NDP nemaz nav jāatskaitās, tādēļ viņš nezina, vai šis bijis vienīgais biroja vadītāja vietnieka aiziešanas iemesls.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

20.11.2017
Ienākt apollo.lv