Kāds paldies gada nogalē… Pozitīvi

Apollo
0 komentāru

Kaut arī mūsu konkurss «Ziemassvētku dāvana tavam mājoklim» vēl nav noslēdzies un pašlaik rit darbs vēl trīs dzīvokļos, kuros tiek uzposta guļamistaba, viesistaba un koridors, pirmais posms tomēr godam pabeigts — divi jauni cilvēki svētku priekšvakarā kā dāvanu saņēmuši jaunu virtuvi. Gada nogalē «Apollo» redakcija saņēma no viņiem vēstuli, kuru atļāvāmies publicēt:

Kāds paldies gada nogalē…

Foto: Viesturs Masteiko (RedStudio)

Kristīnes Skujiņas-Meijiņas un Artūra Burkes vēstule «Apollo» redakcijai:

«Pirmo reizi mūžā notiek tā, ka negribas ticēt notikušajam — šo vārdu vislabākajā nozīmē. Rodas jautājumi — tā ir sakritība, likumsakarība, liktenīga sagadīšanās vai vienkārši veiksme? Kāpēc tas notiek tieši ar mums? Kāpēc veiksme ir uzsmaidījusi tieši mums? Bet mēs nemaz necenšamies atbildēt uz šiem jautājumiem, vienkārši ļaujamies šim dāvātajam priekam, jo zinām, ka esam devuši sev iespēju uzvarēt. Jo katram taču bija iespēja piedalīties…

Šajā laikā rodas apbrīns, ka kāds kaut kam kaut ko var vienkārši tāpat dot vai dāvināt, par to neko neprasot. Un milzīgs prieks, ka tieši mūsu virtuve bija tā laimīgā, kurā notika pārvērtības, jo vecajā iekārtojumā daudz kas izpalika no īstas virtuves, par kādu tiek pieņemta mūsdienu moderna un funkcionāla virtuve. Veco virtuvi iekārtojām patiešām par minimāliem līdzekļiem, iegūstot maksimāli ērtu iekārtojumu. Taču pēc pārvērtībām mūsu virtuve ieguva īstas virtuves statusu un tagad ir pilnvērtīga, vairāk funkcionāla un estētiski baudāma virtuve. Esam ļoti priecīgi, ka tagad mums ir divas darba virsmas, kur gatavot maltīti, kas atvieglo kulinārijas darbus, plašas un viegli veramas lādes un skapīši pārtikas un trauku glabāšanai, plaukti dažādiem praktiskiem un dekoratīviem elementiem. Mums ļoti patika dizaineres mēbeļu krāsu kombinācijas izvēle, tādi dzīvespriecīgi toņi, kā tieši mums jauniem cilvēkiem paredzēti.

Neviltotu prieku un pateicību gribētos izteikt «Apollo» komandai par rīkoto konkursu un par šo brīnišķīgo ideju — dāvāt Ziemassvētkos kādas mājokļa telpas iekārtojumu, tādējādi cilvēkiem radot Ziemassvētku brīnuma sajūtu. Paldies arī firmas «Accenta» pārstāvjiem par bezpeļņas ieguldījumu un skaistu virtuves iekārtu, kas kalpos ilgi, praktiski un acij tīkami. Salonam «Siena» par skaistiem un gaumīgiem aksesuāriem. Kā arī liels paldies dizainerei Jasmīnai Grasei, kas veiksmīgi tika galā ar virtuves iekārtojumu, kas, domājams, prasīja zināmu izaicinājumu un piepūli, jo pārvērtību laikā virtuvē netika veikts remonts, kas, iespējams, varēja rast sarežģījumus ideālam telpas iekārtojumam.

Mēs domājam, ka šī uzvara konkursā nav tikai mūsu uzvara un mūsu prieks, bet gan daudzu cilvēku prieks. Organizatoriem gandarījums par paveikto, firmām ne tikai par reklāmu šajā grūtajā izdzīvošanas laikā, bet arī par vienkārši patīkamu dāvināšanas prieku, uzvarētājiem par laimestu un lasītājiem par līdzi jušanas prieku.

Pateicībā,
Kristīne Skujiņa-Meijiņa un Artūrs Burke»

Jaunās virtuves fotogaleriju skatīt šeit>>>

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Horoskopi

Vairāk
22

2017. gada 22. novembris

Vārda dienas

Alfons, Aldris, AldisVilora, Vilonija, Alfonss, Alfonija, Alfins, Aldra, Aldijs, Airida

Valūtu kursi

22.11.2017

Dienas skaistuma deva

Vairāk

Mēneša lasītākie raksti

Ienākt apollo.lv