Kalniete premjera amatā gribētu redzēt Kristovski

Apollo
0 komentāru

Partijas «Pilsoniskā savienība» (PS) valdes priekšsēdētāja un Saeimas deputāte Sandra Kalniete uzskata, ka piemērots kandidāts uz premjera amatu būtu viņas partijas biedrs, Eiropas Parlamenta deputāts Ģirts Valdis Kristovskis.

Sandra Kalniete

Sandra Kalniete

Foto: Ieva Čīka/LETA

Latvijas Televīzijas raidījumā «100. pants» Kalniete norādīja, ka Kristovskim ir skaidrs, kā valsts nonāca līdz šādai situācijai un kā no tās tikt ārā.

Kristovskis gan ir arī PS kandidāts uz Rīgas mēra amatu.

Kalniete arī uzsvēra, ka «partijām jāsēžas pie viena galda un jāvienojas par vienu lietu — [Saeimas] vēlēšanu datumu». Pirms tam gan būtu arī jāpieņem Satversmes grozījumi saistībā ar tautas tiesībām atlaist parlamentu, kā arī vēlēšanu likuma grozījumi. Saeimas vēlēšanas varētu notikt septembrī, uzskata deputāte.

Pēc PS priekšsēdētājas domām, Valsts prezidenta Valda Zatlera piedāvātie Satversmes grozījumi ir gana labi. Viņa arī norādīja, ka «vairākums deputātu ir noskaņoti atbalstīt Valsts prezidenta piedāvātos grozījumus».

Kalniete uzsvēra, ka PS iestājas par jaunu valdību ar jaunu premjeru, kurš varētu izvēlēties ministrus pēc viņu spējām. Ir ļoti svarīgi, lai valdībai uzticētos sabiedrība, uzsvēra politiķe. «Valdība, kas nebauda uzticību, nevar veidot politiku. (..) Ar šiem politiķiem cilvēki ir neapmierināti, tāpēc jānāk citiem.»

Saeimas deputāte arī aicināja cilvēkus iet politikā. Viņa norādīja uz neformālo domubiedru grupu organizatoriem interneta vidē, uzsverot, ka šiem cilvēkiem būtu jāveido nākotnes politika.


Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

19.11.2017
Ienākt apollo.lv