Kalniete: Rīgas pilī un valdībā notiek murdulis

Apollo
0 komentāru

Saeimas opozīcijas partijas «Pilsoniskā savienība» pārstāve Sandra Kalniete uzskata, ka Rīgas pilī un valdībā pašlaik valda murdulis jeb haoss. Tā viņa secinājusi pēc Valsts prezidenta Valda Zatlera piektdienas paziņojuma par neuzticēšanos premjeram Ivaram Godmanim (LPP/LC), bet pirmdien viņa domas jau mainījušās.

Sandra Kalniete

Foto: AFI

Intervijā Latvijas Radio Kalniete trešdienas rītā uzsvēra, ka prezidents nevar vienu dienu teikt, ka nav uzticības premjeram, bet pēc dažām dienām domas mainīt. «Un tad paies atkal dažas dienas, un kas zina, ar kādiem paziņojumiem mūsu valsts vadītāji atkal nāks klajā,» sacīja Kalniete.

Pēc viņas domām, ja prezidents šo paziņojumu par neuzticēšanos premjeram nebija gatavs konsekventi īstenot, tad nevajadzēja šādu paziņojumu sniegt.

Savukārt, ja piektdien Ministru prezidents paziņos par savu atkāpšanos vai valdība kādu citu iemeslu dēļ kritīs, tad «Pilsoniskā savienība», «Sabiedrība citai politikai» un «Jaunais laiks» kā Saeimā esošā vislielākā grupa ir gatava uzņemties iniciatīvu un aicināt pie sarunu galda visas pārējās partijas.

«Kamēr notiek savstarpējā mīcīšanās ap varas bļodu, tikmēr netiek pieņemti svarīgi ekonomiski lēmumi, jo tam nav laika,» uzsvēra politiķe, piebilstot, ka šādā situācijā cilvēki nespēj izsekot daudziem nozīmīgajiem ekonomiskajiem lēmumiem, kas tiek pieņemti.


Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

17.12.2017
Ienākt apollo.lv