Kalniņam «hat trick», «Skonto» sagrauj «Rīgu»

Čempionvienības «Skonto» uzbrucējs Gatis Kalniņš trešdien Latvijas virslīgas čempionāta 12. kārtas spēlē guva trīs vārtus, palīdzot savam klubam ar 4:0 (1:0) sagraut «Rīga» komandu.

Kalniņš rezultātu atklāja mača 32. minūtē, bet vēl pa reizei precīzi sita spēles 61. un 67. minūtē. Vēl vienus vārtus «Skonto» labā otrā puslaika devītajā minūtē, realizējot 11 metru soda sitienus, guva Mihails Zemļinskis, vēsta «Skonto» oficiālā mājaslapa internetā.

Latvijas čempioniem tā bija astotā uzvara 12 mačos, bet «Rīgai» — piektais zaudējums.

Turnīra tabulā «Skonto» ar 24 punktiem saglabā otro pozīciju, bet «Rīga» ar 17 — ceturto. Līderis ar 28 izcīnītajiem punktiem 11 mačos ir «Liepājas metalurgs».

«Hat trick» ļāva Kalniņam ar astoņiem gūtajiem vārtiem kļūt arī par virslīgas rezultatīvāko spēlētāju.

Kā zināms, pirmās kārtas savstarpējā mačā «Rīga» viesos sensacionāli bija pārāka ar 2:0.