Kalnu slēpotājs Albrehts joprojām atrodas komā

Apollo
0 komentāru

Šveiciešu kalnu slēpotājs Daniels Albrehts, kurš pagājušajā nedēļā treniņbrauciena laikā Austrijā Kicbīles trasē piedzīvoja smagu kritienu, joprojām atrodas mākslīgajā komā.

Daniels Albrehts treniņa laikā piedzīvoja smagu kritienu un patreiz sportists atrodas ārstu uzmanībā.

Daniels Albrehts treniņa laikā piedzīvoja smagu kritienu un patreiz sportists atrodas ārstu uzmanībā.

Foto:

25 gadus vecajam sportistam pēc 140 kilometrus stundā lielā ātrumā piedzīvotā kritiena tika konstatēta smadzeņu kontūzija un plaušu bojājumi. Pēc ceturtdien notikušā kritiena sportists ar helikopteru tika nogādāts slimnīcā Insbrukā un pēc tam, kad uz neilgu brīdi atguva samaņu, atkal ieslīga medikamentu izraisītā komā.

Slimnīcas pārstāvji, kas iepriekš izteicās, ka sportistam kādu laiku jāatrodas mākslīgajā komā, otrdien uzsvēra, ka Albrehta stāvoklis šobrīd ir «stabils».

«Galvas trauma turpina dzīt bez komplikācijām, un arī viņa plaušu funkcijas ir stabilas,» teikts slimnīcas paziņojumā, piebilstot, ka ar medikamentu palīdzību mediķi šobrīd cīnās ar aizdomīgu plaušu iekaisumu.

Albrehts šosezon Pasaules kausā uzvarēja divos posmos milzu slalomā. Pirms diviem gadiem sportists kļuva par pasaules čempionu kombinācijā un izcīnīja sudraba godalgu milzu slalomā.

Šveices sportists traumu guva tajā pašā vietā, kur kritienu pagājušajā gadā piedzīvoja ASV kalnu slēpotājs Skots Makārtnijs. Arī Makārtnijs zaudēja samaņu un iedzīvojās vairākās traumās, un sacensībās atgriezās tikai šoziem.

Albrehts, kas ir trīskārtējs pasaules junioru čempions, pirms diviem gadiem Zviedrijā kļuva par pasaules čempionu kombinācijā un izcīnīja sudraba godalgu milzu slalomā. Pēc šiem panākumiem šveicietis uzvarējis vairākos Pasaules kausa posmos.

Nedēļas nogalē Austrijas komandas ārsti, kuri pastāvīgi uzrauga Albrehtu, izteicās, ka ir optimistiski noskaņoti attiecībā uz sportista nākotni, un cer, ka viņš vēl šajā sezonā paspēs piedalīties Pasaules kausa izcīņā.

 

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Valūtu kursi

19.12.2017
Ienākt apollo.lv