Kalvītis nevēlas komentēt Dombrovska darbu

Apollo
0 komentāru

No aktīvās politikas aizgājušais Aigars Kalvītis (TP) atturīgi izsakās par premjera Valda Dombrovska darbu, tomēr norāda, ka valdības vadītājam pašlaik jābūt izlēmīgam.

Aigars Kalvītis

Foto: Ieva Čīka/LETA

«Es neko negribu teikt. Viņš ir nonācis ļoti grūtā situācijā pie valdības vadīšanas,» intervijā aģentūrai BNS sacīja Kalvītis.

Runājot par pārmetumiem Dombrovskim saistībā ar viņa dažkārt nepietiekamo stingrību, Kalvītis minēja: «Ko nozīmē vājums? Tas viss ir salīdzinošās kategorijās. Ko nozīmē vājums? Man ir grūti pateikt.»

«Ne katrs cilvēks spēj ātri pieņemt lēmumus. Es pieņēmu straujus lēmumus un pie [bijušā KNAB vadītāja Alekseja] Loskutova jautājuma «paklupu». Tikpat labi ir daudzi vēstures personāži, kuri pieņēmuši straujus lēmumus un tautas karos ievilkuši, tā ka nespēja pieņemt lēmumu dažkārt nebūt nav tā sliktākā īpašība. Tomēr krīzes apstākļos premjeram jābūt izlēmīgam. Vismaz jāizšķiras, ko grib izdarīt, tā ka es par viņu atturēšos no kādiem komentāriem. Viņš tiešām ir grūtā laikā nonācis valdībā, un man par Dombrovska darbu ir grūti spriest, jo neesmu piedalījies koalīcijas apspriedēs un neesmu to vērtējis, lai gan esmu dzirdējis par visādām dīvainībām,» pārdomās dalījās Kalvītis.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

18.10.2017
Ienākt apollo.lv