Kalvītis: valdībā pašreiz nav krīzes

Apollo
0 komentāru

Neskatoties uz partijas «Jaunais laiks» un Latvijas Pirmās partijas domstarpībām, kā arī atsevišķu politiķu izteikumiem, valdībā nav krīzes, pirmdien žurnālistiem pēc koalīcijas padomes sēdes sacīja Ministru prezidents Aigars Kalvītis (TP).

Par to, viņaprāt, liecina arī fakts, ka koalīcijas partneriem ir vienots viedoklis «tik svarīgā saimnieciskā jautājumā kā privatizācijas jumta likuma virzība Saeimā».

Līdzīgu viedokli pauda Ministru prezidenta biroja vadītājs Jurģis Liepnieks. Viņš norādīja, ka koalīcijas partneriem ir laiks «izbeigt ķīviņus un ķengāšanos». Liepnieks, uzsverot, ka «visos lielajos jautājumos valdību veidojošo partiju starpā valda saskaņotība», pauda pārliecību par spēju konstruktīvi risināt jautājums arī nākotnē.

«Ir spēki, kas ir ieinteresēti savstarpēji sanaidot koalīcijas partijas, tomēr īstu pretrunu nav,» uzsvēra Kalvīša pārstāvis.

Kalvītis: valdībā pašreiz nav krīzes

Foto: AFI/Aigars Jansons

Jau ziņots, ka valdības koalīcijā radušās domstarpības starp LPP un «Jauno laiku» (JL), kas pieprasījusi Kalvītim izvērtēt LPP pārstāvja iekšlietu ministra Ērika Jēkabsona atbilstību ieņemamajam amatam.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

23.10.2017
Ienākt apollo.lv