Kambala ir gatavs boksēties ar Valujevu

Apollo
0 komentāru

Latvijas basketbolists Kaspars Kambala intervijā portālam «sovsport.ru» ir atzinis, ka labprāt tiktos boksa ringā ar vienu no pasaules labākajiem bokseriem smagajā svarā Nikolaju Valujevu.

Kambala ir gatavs boksēties ar Valujevu

Foto: AFI

Intervijā Krievijas portālam Kambala, kas pārstāv Krievijas klubu Krasnojarskas «Jeņisej», uz jautājumu, vai par labu honorāru cīnītos ar augumā raženo (2,13 metru) Valujevu, atbildēja, ka tas viņam būtu gods, ko nevarētu laist garām. «Cīnīties ar pasaules čempionu — tas ir milzīgs gods jebkuram bokserim. Es neesmu izņēmums, atbildētu pozitīvi. Tas vispār ir mans nerealizētais sapnis,» atklājis Kambala.

Kambala skaidroja, ka profesionālā boksera karjeru nav turpinājis, jo viņam būtu ilgi jāgaida, lai nopelnītu nopietnu atalgojumu, un arī tas nebūtu garantēts. Savukārt basketbolā viņu visi jau pazīst, tāpēc atgriezties pēc diskvalifikācijas, kas piešķirta par kokaīna lietošanu, bijis viegli.

«Es visu šo laiku sevi uzturēju lieliskā fiziskā formā, tāpēc pašlaik nekādas problēmas neizjūtu. Plus tam visam krietni uzlaboju savu koordināciju, lai gan, ko tur slēpt, šo divu gadu laikā ar basketbolu nodarbojos pavisam maz,» Kambala atklāja, ka nenožēlo boksā pavadīto laiku.

Basketbolists arī skaidro, kāpēc nav aizbraucis spēlēt uz kādu citu valsti, bet ir izvēlējies spēlēt Krasnojarskas klubā: «Man bija piedāvājumi arī no Spānijas un Itālijas klubiem, tāpat par mani interesējās daži Krievijas klubi. Kāpēc es izvēlējos «Jeņisej» komandu? Tāpēc, ka šis klubs par mani jau iepriekš bija izrādījis interesi un piedāvāja ļoti labus līguma nosacījumus,» skaidro baskebolists.

«Man tas ir izaicinājums, jo ir iespēja aizvest komandu, kurai daudzi neticēja, līdz šai komandai maksimāli labākajam rezultātam,» Kambala skaidroja savu izvēli par labu «Jeņisej» komandai.

Komanda, viņaprāt, var spēlēt vēl labāk. «Krasnojarskas komanda ir teicams klubs ar lieliskiem speciālistiem. Basketbols šeit iet tikai augšup. Un arī es laukumā vēl neesmu parādījis savu spēju maksimumu,» atzina Kambala.

 

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Valūtu kursi

17.12.2017
Ienākt apollo.lv