Kambala uzvarā gūst 15 punktus

Krievijas Superlīgas spēlē Kaspars Kambala guva 15 punktus, bet viņa pārstāvētais klubs Krasnojarskas «Enisey» savā laukumā ar 76:54 uzvarēja Permas «Ural Great».

Kaspars Kambala spēlē iesaistījās no rezervistu soliņa pirmās ceturtdaļas beigās. Uzbrucējs nospēlēja 22 minūtes un 16 sekundes, guva 15 punktus (realizēja trīs no trijiem soda metieniem un sešus no 12 divpunktu metieniem) un izcīnīja piecas atlēkušās bumbas.

Tāpat Kambala pārķēra vienu bumbu, četrreiz izprovocēja pretiniekus uz pārkāpumiem, nopelnīja trīs piezīmes un pieļāva četras kļūdas.

Rezultatīvākais «Enisey» sastāvā bija kādreizējais «ASK Rīga» spēlētājs Kērtiss Miledžs, kurš guva 16 punktus. Turnīra tabulā Krasnojarskas klubs ieņem septīto vietu ar 14 gūtajiem punkiem.