Kambalam 17 punkti, «Jeņisej» izstājas no Eiropas Izaicinājuma kausa

Eiropas Izaicinājuma kausa otrā posma L apakšgrupas pēdējā spēlē otrdien zaudējumu piedzīvoja latviešu basketbolista Kaspara Kambalas pārstāvētā Krasnojarskas «Jeņisej», kuru vada Latvijas izlases galvenais treneris Ainars Bagatskis.

Kaspars Kambala

«Jeņisej» komanda ar 85:94 izbraukumā piekāpās Turcijas klubam «Banvit», bet, lai saglabātu cerības iekļūt izslēgšanas cīņās, Krievijas klubam šajā mačā bija obligāti jāuzvar.

Kambala laukumā pavadīja 31 minūti, kuru laikā guva 17 punktus, realizējot sešus no 15 divpunktu metieniem, kā arī piecus no septiņiem soda metieniem. Latviešu centra spēlētāja kontā šajā mačā bija arī astoņas atlēkušās bumbas un trīs personiskās piezīmes.

«Jeņisej» komanda ar divām uzvarām sešās spēlēs palika apakšgrupas pēdējā, ceturtajā vietā, bet pēc divu apļu turnīra ceturtdaļfinālā iekļūs apakšgrupas divas spēcīgākās komandas.

Jau ziņots, ka pirmajā posmā «Jeņisej» komanda savā apakšgrupā izcīnīja trīs uzvaras sešās spēlēs.