Kambalam 18 punkti, «Jeņisej» zaudē otrajā pagarinājumā

Krievijas basketbola čempionāta mačā sestdien latviešu spēlētājs Kaspars Kambala guva 18 punktus, tomēr viņa pārstāvētā Krasnojarskas «Jeņisej» vienība savā laukumā ar rezultātu 92:98 spēles otrajā pagarinājumā piekāpās Sanktpēterburgas klubam «Spartak».

«Jeņisej» vienība maču uzsāka pārliecinoši, pēc pirmās ceturtdaļas atrodoties vadībā ar 16 punktu pārsvaru. Otrajā ceturtdaļā mājiniekiem vairākas reizes bija arī 18 punktu pārsvars, tomēr spēles otrajā puslaikā «Spartak» komanda pārņēma iniciatīvu, un pēc trešās ceturtdaļas rezultāts jau bija neizšķirts. Galu galā, lai noskaidrotu mača uzvarētāju, bija nepieciešami divi pagarinājumi.

Kambala laukumā pavadīto 27 minūšu un 10 sekunžu laikā realizēja sešus no desmit izpildītajiem divpunktu metieniem, kā arī sešas no astoņām reizēm bija precīzs no soda metienu līnijas. Tāpat latviešu basketbolists šajā mačā bloķēja vienu pretinieku metienu, izcīnīja piecas atlēkušās bumbas zem groziem un izprovocēja septiņus pārkāpumus no pretinieku spēlētāju puses. Tom'er divas minūtes pirms spēles pamatlaika beigām Kambala izpelnījās savu piekto personīgo piezīmi un bija spiests atstāt laukumu.

Rezultatīvāki par Kambalu Krasnojarskas komandas rindās bija tikai Frederiks Voriks, kurš guva 33 punktus un izcīnīja piecas atlēkušās bumbas, kā arī Kērtiss Miledžs, kura kontā 19 punkti. Savukārt «Spartak» vienības labā 28 punktus guva Jegors Meščerjakovs.

«Jeņisej» vienībai šis bija desmitais zaudējums aizvadītajās 17 čempionāta spēlēs, pēc kura tā kopvērtējumā noslīdēja uz astoto pozīciju 12 komandu konkurencē, bet «Spartak» komanda pakāpās uz piekto vietu ar deviņām uzvarām 17 mačos.