Kambalam sarūk izredzes tikt Eiropas Izaicinājuma kausa 1/4 finālā

Eiropas Izaicinājuma kausa otrā posma L apakšgrupas spēlē otrdien trešo zaudējumu pēc kārtas piedzīvoja latviešu basketbolista Kaspara Kambalas pārstāvētā Krasnojarskas «Jeņisej», kuru vada Ainars Bagatskis.

Kaspars Kambala

«Jeņisej» komanda ar 87:103 izbraukumā piekāpās Francijas klubam «Roanne Basket», praktiski zaudējot cerības iekļūt turnīra izslēgšanas cīņās.

Kambala laukumā pavadīja 20 minūtes, kuru laikā guva sešus punktus, realizējot divus no septiņiem divpunktu metieniem un abus soda metienus. Latviešu centra spēlētāja kontā šajā mačā bija arī viena izcīnīta atlēkušā bumba un divas personiskās piezīmes.

Kā ziņots, L apakšgrupas pirmajā mačā Kambalas pārstāvētais klubs ar 75:70 pieveica «Roanne Basket», tad ar 72:81 zaudēja Beļģijas klubam Antverpenes «Giants» un ar 77:82 zaudēja Turcijas komandai «Banvit».

Citā ceturtās spēļu kārtas mačā otrdien «Giants» ar 72:59 pārspēja «Banvit». Līdz ar to kopvērtējumā tagad «Giants» un «Roanne Basket» komandām ir pa trīs uzvarām, bet «Banvit» un «Jeņisej» komandas izcīnījušas tikai pa vienam panākumam. Pēc divu apļu turnīra ceturtdaļfinālā iekļūs divas spēcīgākās komandas no katras apakšgrupas.

Jau ziņots, ka pirmajā posmā «Jeņisej» komanda savā apakšgrupā izcīnīja trīs uzvaras sešās spēlēs.