Kamerona Diaza: Esmu diezgan pārliecināta, ka no Snūpdoga pirku zāli Video Attēlu galerija

Apollo
0 komentāru

Amerikāņu aktrise Kamerona Diaza nesen, viesojoties ASV televīzijas šovā «Lopez Tonight », nācu klajā ar diezgan atklātu paziņojumu - skolas laikā mūziķis Snūpdogs (Snoop Dogg) paŗdevis viņai marihuānu, vēstī «nydailynews.com».

Kamerona Diaza: Esmu diezgan pārliecināta, ka no Snūpdoga pirku zāli 2 attēli Atvērt

Foto: Scanpix/AP

Kamerona Diaza mācības Kalifornijas vidusskolā, uzsāka gadu vēlāk kā reperis. Tomēr viņus vienoja ne tikai mācības vienā skolā, bet arī tas, ka Snūpdogs bija viņas narkotiku dīleris. Kamerona atzina, ka reperis tolaik esot bijis ļoti garš un izstīdzējis. Tāpat aktrise atklāja, ka ir diezgan pārliecināta, ka nopirkusi no mūziķa zālīti.

Sarunu šova vadītājs, jokojot, par Diazas atbalstu veselīgajam dzīvesveidam, atrauca, ka tad jau izriet, ka aktrise jau vidusskolā esot bijusi zaļā dzīvesveida piekritēja. Savukārt, Diaza atbildi parādā nepalika un atjokoja, ka par «zaļo » dzīvesveidu esot sākusi domāt jau vidusskolā.

Tāpat aktrise, daloties atmiņās par saviem vidusskolas laikiem, atklāja, ka vide viņas skolā esot bijusi skarba un jaunieši savā starpā bieži kāvušies. Diaza arī atzina, ka ar zēniem esot cīnījusies vairāk, nekā ar meitenēm, jo kaut kādu viņai nezināmu iemeslu dēļ, puišiem esot paticis ar viņu kauties.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

23.11.2017
Ienākt apollo.lv