Kamešs debitē, «Amkar» izcīna pārliecinošu uzvaru

Krievijas premjerlīgas čempionāta komandā Permas «Amkar» šodien debiju piedzīvoja Latvijas izlases pussargs Vladimirs Kamešs, kurš palīdzēja «Amkar» savā laukumā ar 5:1 (3:0) sagraut Vladikaukāzas «Alania».

Vladimirs Kamešs

Pussargs laukumā devās uz maiņu spēles 90. minūtē, kad rezultāts vēl bija tikai 3:1 mājinieku labā. Divus vārtus «Amkar» labā guva slovāku uzbrucējs Martins Jakubko.

Kamešs līgumu ar «Amkar» komandu uz divarpus gadiem noslēdza februāri, bet pirmajā spēlē pēc ziemas pārtraukuma pagājušajā nedēļas nogalē viņš nebija vienības pieteikumā.

Kamešs kopš 2005. gada spēlēja «Liepājas metalurga» komandā. Pagājušo sezonu Kamešs aizvadīja ļoti veiksmīgi, izpelnoties virslīgas čempionāta labākā futbolista un labākā pussarga apbalvojumus, kā arī gūstot savus pirmos vārtus Latvijas izlases rindās.

Latvijas valstsvienībā Kamešs līdz šim aizvadījis septiņus mačus.

Krievijas premjerlīgas kopvērtējumā «Amkar» pašlaik ar 22 punktiem 21 spēlē ieņem 11. vietu 16 komandu konkurencē, bet līdervienība ar 46 punktiem 20 mačos ir Latvijas izlases pussarga Aleksandra Cauņas pārstāvētā Maskavas CSKA.