Kamešs dodas laukumā uz maiņu, «Amkar» neizšķirts Ņižņijnovgorodā

2 komentāri

Kārtējo maču Krievijas premjerlīgas čempionāta komandā Permas «Amkar» šodien aizvadīja Latvijas izlases pussargs Vladimirs Kamešs, kurš, laukumā dodoties uz maiņu, palīdzēja izbraukumā cīnīties neizšķirti 1:1 (0:0) ar Ņižņijnovgorodas «Volga» komandu.

Vladimirs Kamešs

Pussargs laukumā devās uz maiņu 71. minūtē, kad rezultāts jau bija kļuvis 1:1. Zīmīgi, ka Kamešs nomainīja vienīgo «Amkar» komandas vārtu autoru Georgiju Pejevu no Bulgārijas.

Jau ziņots, ka Kamešs līgumu ar «Amkar» komandu uz divarpus gadiem noslēdza februāri, bet pirmajā spēlē pēc ziemas pārtraukuma viņš nebija vienības pieteikumā.

Kamešs kopš 2005. gada spēlēja «Liepājas metalurga» komandā. Pagājušo sezonu Kamešs aizvadīja ļoti veiksmīgi, izpelnoties virslīgas čempionāta labākā futbolista un labākā pussarga apbalvojumus, kā arī gūstot savus pirmos vārtus Latvijas izlases rindās.

Krievijas premjerlīgas kopvērtējumā «Amkar» pašlaik ar 22 punktiem 23 spēlēs ieņem 11. vietu 16 komandu konkurencē, bet līdere ar 46 punktiem 21 mačā ir Latvijas izlases pussarga Aleksandra Cauņas pārstāvētā Maskavas komanda CSKA.