Kamešs neizmanto iespējas, «Amkar» zaudē Groznijā

Krievijas premjerlīgas čempionāta spēlē šodien zaudējumu piedzīvoja Latvijas izlases uzbrucēja Vladimira Kameša pārstāvētā Permas «Amkar» komanda, kas ar 1:2 (0:1) izbraukumā piekāpās Groznijas «Terek».

Vladimirs Kamešs

Kamešs laukumā devās uz maiņu 65. minūtē un drīz pēc iesaistīšanās spēlē tika pie divām iespējām izcelties, tomēr tās palika neizmantotas. Vēl labāka iespēja uzbrucējam bija mača kompensācijas laikā, kad viņa raidītā bumba atsitās pret mājinieku vārtu stabu.

«Terek» komandas labā abus vārtus guva poļu pussargs Macejs Ribuss, bet «Amkar» rindās izcēlās pussargs Ņikita Burmistrovs, kurš piecas minūtes pirms cīņas beigām atspēlēja vienus vārtus.

Pēdējās piecās čempionāta spēlēs Permas klubs cīnās bez uzvarām - tas trīs reizes nospēlējis neizšķirti un piedzīvojis divus zaudējumus.

Kamešs līgumu ar «Amkar» komandu uz diviem ar pusi gadiem noslēdza februārī, bet laukumā viņš tagad piecos mačos pēc kārtas devies uz maiņu.

Kārtējo maču svētdien aizvadīs pēdējo divu gadu Latvijas labākā futbolista Aleksandra Cauņas pārstāvētā Maskavas CSKA komanda, kas viesos pie Kazaņas «Rubin».

Krievijas premjerlīgas kopvērtējumā CSKA ar 57 punktiem 25 spēlēs ir līderpozīcijā, piecas kārtas pirms sezonas beigām savus tuvākos konkurentus un valsts čempionus Sanktpēterburgas «Zenit» apsteidzot par četriem punktiem, bet «Amkar» ar 25 punktiem 26 spēlēs ieņem 12. vietu 16 komandu konkurencē.