Kampars atbalsta «Parex» lēmumu vērsties tiesā pret Karginu un Krasovicki

Apollo
0 komentāru

«Atbalstu piektdien «Parex banka» ārkārtas akcionāru sapulcē pieņemto lēmumu vērsties tiesā pret bijušajiem a/s Parex banka valdes locekļiem Valēriju Karginu un Viktoru Krasovicki, prasot viņiem atlīdzināt savas darbības laikā bankai nodarītos zaudējumus,» portālam «Apollo» ar preses sekretāra Sandra Sabaje starpniecību pavēstīja ekonomikas ministrs Artis Kampars (JL).

Kampars atbalsta «Parex» lēmumu vērsties tiesā pret Karginu un Krasovicki

Foto: Lita Krone/LETA

«Tiesā iesniegtā prasība ir valsts interešu pārstāvju konsekventas darbības rezultāts ar mērķi aizstāvēt valsts intereses un panākt taisnīgumu. Valsts kā bankas jaunais īpašnieks īstenoja visaptverošu auditu, veica pamatīgu juridisko analīzi, lai būtu pilnībā informēta par situāciju uzņēmumā, kurā tai pieder vairākums akciju,» norāda Kampars.

Viņš atzīmē, ka «pamatīgo un laikietilpīgo pārbaužu rezultātā ir atklājušies fakti, kas liecina, ka bankas bijušie valdes locekļi ir nodarījuši zaudējumus «Parex bankai». Valstij banka tika nodota sliktākā finanšu situācijā nekā tas būtu situācijā, ja bankas valdes locekļi būtu ievērojuši procedūras un likumus.

«Mūsu pienākums, pārstāvot valsts intereses, ir novērst netaisnību un atjaunot likumību, tiesas ceļā atgūstot savulaik bankai radītos zaudējumus no Kargina un Krasovicka,» sacīja ministrs.


Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

18.10.2017
Ienākt apollo.lv